Chcete si dopřát ve své koupelně komfort v podobě vany? Většinou nás v tomto ohledu brzdí dispozice koupelny, která je jednoduše příliš malá. Potom dáme přednost sprchovému koutu. Pokud si však můžete dopřát ten luxus, že máte prostor na umístění vany, určitě doporučujeme vanu nevynechat. Není nic lepšího, než si po náročném dni dopřát horkou koupel. Chce to mít zařízeno vše také maximálně prakticky, a to včetně úložných prostor.

Komfortní vana

Pokud se rozhodneme pořídit si do koupelny vanu, máme dnes obrovské množství možností. Nejen z hlediska samotného designu, ale také konkrétního provedení. Vana je zkrátka k sehnání v mnoha podobách. Může to být:

  • Klasické provedení
  • Rohová vana
  • Volně stojící vana

Zejména volně stojící vany se v posledních letech stále více prosazují, a to s ohledem na stále populárnější retro styl. Můžete ale zvolit také klasickou moderní vanu, kdy třeba u rohové vany můžete dosáhnout výborné úspory místa. K vaně si navíc můžete nainstalovat nejrůznější koupelnové doplňky. Může to být třeba věšák na ručníky, který tak budete mít ihned prakticky po ruce.

Vana, Koupelna, Koupel, Bílá, Moderní, Hygiena, Ručník

Dostatek úložných prostor

Nepochybujeme o tom, že při zařizování koupelny jste nezapomněli na úložné prostory. Je potřeba je mít ale vyřešeny prakticky. Koupelnový nábytek dnes pořídíte v mnoha podobách. Jsou to klasické zrcadlové skříňky, nebo skříňky pod umyvadlo.

Pokud potřebujete ukládat objemnější věci, což mohou být třeba prací prášky a nejrůznější čistící prostředky, také v tomto případě máte mnoho možností. Může to být vysoká koupelnová skříňka, kde nouzi o místo skutečně mít nebudete. Koupelnové skříňky ale pořídíte samozřejmě v nejrůznějších rozměrech, ne vždy se hodí vysoká, někdy je naopak praktičtější nízké provedení. Důležité je, že vám poskytnou dostatek prostoru na veškeré věci, abyste mohli mít vše dokonale uklizeno.

Mohlo by se vám líbit:

Lokální rekuperace a kde ji použít?

Vyvracíme 4 mýty o zelených střechách

Španělská dlažba – vskutku netradiční dlažba do interiéru i exteriéru

Vyměňte zimní povlečení za letní!

Souznění u krbových kamen podporuje rodinnou pohodu

Design a materiálové provedení kuchyně na míru