V nynějším lockdownu stejně není kam vyrazit, počasí už není zrovna nejvhodnější na výlety a na hory je ještě brzy. Tak co se třeba pustit do zvelebování domu či jeho oprav, na které se už tak dlouho chystáte? K tomu by se vám mohly hodit slevy do Baumax, na které jsme narazili na portálu PromoKupon. Čekají tam na vás ty nejlepší slevy pro kutily a zahrádkáře, díky kterým ušetříte i tisíce korun. Tak proč chodit jinam?

Výprodeje až 70 %

Určitě se v první řadě podívejte v e-shopu do výprodejové sekce. Tam narazíte na slevy 30, 50 i 70 %, takže můžete skvěle ušetřit. Nyní v nabídce naleznete třeba podlahové krytiny, zahradní dekoraci či nástroje jako motyky, hrábě a podobné. Pokud se vám něco z výprodeje hodí, tak na co ještě koupi odkládat? Berte, dokud vaše vyhlídnuté zboží mají!

Až polovinu ušetříte za LED světla

Jestliže si již dlouho slibujete nový lustr či světlo, doporučujeme se podívat do kategorie LED osvětlení v Baumaxu. Tam na vás čeká přes 800 produktů a navíc je drtivá většina z nich v akci. Můžete si tak vybrat světlo v až 50 % slevě, což se opravdu vyplatí! Akce platí do vyprodání zásob.

Zahradní technika levněji

Pokud vás zajímá koupě nové zahradní techniky, zbystřete! Ta se dá totiž nyní koupit v Baumaxu levněji, než v ostatních obchodech. V jejich e-shopu narazíte na kvalitní stroje, a to se slevami až 30 %. Kupte si zde třeba vysavač listí, strunové i pojezdové sekačky nebo třeba motorové pily. Ať už koupíte cokoliv, s touto slevou vždy na online nákupech ušetříte.

Kuchyňské linky za super ceny

Zařizujete-li kuchyň, tak budete mít určitě radost. I na vás Baumax myslel a připravil zde slevy 15 % na všechny kuchyňské linky. Takto zvýhodněné je můžete pořídit pouze do 15. listopadu, proto vybírejte rychle. Možná je vám 15 % nezdá jako velká sleva, ale v tomto případě je potřeba zdůraznit, že již původní ceny byly velice nízké. V nynější nabídce seženete celkem 102 kuchyňských linek, z nichž 36 se s cenou drží pod hranicí 10 tisíc korun a ty nejlevnější seženete dokonce pod 3 tisíce! No řekněte sami, nejsou tyto ceny prostě super?

Mohlo by se vám líbit:

Dopřejte si krb či krbová kamna do bytu i domu

Domovní ČOV od projektu po úřady

Podle čeho vybírat obklady a dlažby do exteriéru?

Bezpečnostní dveře s cylindrickou vložkou ochrání vás i váš majetek

Infrazářiče či topné panely vám dokáží ušetřit za vytápění

PREFA zve na veletrh STŘECHY PRAHA 2020 do PVA EXPO Letňany