Plánujete výměnu staré kuchyně za novou, případně se stěhujete do nového bydlení a potřebujete tam realizovat kuchyň? Nábytek-na-míru.eu vám s tím pomůže. Každý má na svou kuchyni jiné požadavky. Každý je zvyklý na něco jiného. My pro vás vyrobíme takovou kuchyň, ve které se budete cítit skutečně jako doma.

Proč chtít kuchyň na míru?

Znáte to. Přijdete do obchodu, vyberete si hezkou kuchyň, dáte za ní nemalé peníze a doma zjistíte, že to není úplně ono. V horším případě se nevýhody projeví až časem. Vše jen proto, abychom si usnadnili práci s hledáním vhodné kuchyně, ušetřili peníze. Jenomže právě z dlouhodobého hlediska je toto obcházení standardů velmi nebezpečné.

Komfortu, který zajišťuje nábytek na zakázku, se nevyrovná žádný sériový výrobek. Je třeba si uvědomit, že kuchyň můžeme vyměnit třeba jen jednou za život. Proč tedy rovnou nechtít něco, co celý život opravdu vydrží? Jde o vhodnou investici, která se v průběhu let zaručeně vrátí.

Důležitým parametrem kuchyně na míru je to, že vše zapadá přesně tam, kam si to prostor žádá. Vše budete mít přesně tam, kde si přejete mít, zároveň se vyhnete nesmyslnému rozvržení poliček nebo chybnému otevírání dvířek.

Stavební vady kuchyň na míru neřeší

Máte-li křivou podlahu, nerovné zdi, netypické tvary místnosti, pomůžeme vám realizovat kuchyň na míru tak, abychom tyto nedostatky dostatečně eliminovali. Se vším uvedeným sériově vyráběné kuchyně nepočítají. Ani nemohou. Navíc si nemůžete vybrat materiál, ze kterého chcete mít svou kuchyň zhotovenou.

Rádi vám vyhotovíme takovou kuchyň, která vás bude bavit, bude z dlouhodobého hlediska nezničitelná a především plně funkční. Myslete na budoucnost a udělejte si radost kuchyní na míru.

O Nábytek-na-míru.eu

Jsme malá firma zabývající se výrobou vestavných skříní, nábytku a kuchyňských linek na míru za příznivé ceny. Vše dle přání zákazníka navrhneme, vyrobíme a namontujeme. K výrobě nábytku používáme kvalitní produkty od certifikovaných firem, zejménaEggerBlumHettich.

Vyrábíme originální nábytek na míru. Do bytu, do kanceláře, do obchodních prostor. Kvalitní výroba zakázkového nábytku Brno.

Mohlo by se vám líbit:

Za který dětský nábytek vás budou potomci zbožňovat?

Jak se připravit na topnou sezónu? Zkontrolujte radiátory, zajistěte revizi kotle

Toužili jsme po vlastní chatě a tak jsme si na ni vzali americkou hypotéku, píše František z Liberce

Spotřeba vody v ČR neustále roste. Jak zajistit úspory pitné vody v domácnosti, aby vás to neomezilo?

PVC podlaha slaví návrat. Jaké má výhody a nevýhody?

Originální dům? Navržený od stavebního architekta!