Představte si to nejkrásnější místečko na vaší zahradě nebo terase. Máte? Skvělé! Pojďme dál! Teď si představte moderní vířivku plnou křišťálově čisté a horké vody, která je plná vzduchových bublinek a má dokonale pohodlná anatomicky tvarovaná lehátka… A vy ležíte uvnitř s tím, koho máte nejraději. Pod noční oblohou plné hvězd. Líbí? Tak proč tu představu neuskutečníte?

Vířivce i vám je nejlépe venku

Domácí vířivka je ideálním potěšením ducha, těla a zpestřením volného času. Pro vás i pro vaše malé děti. Intenzivní masáž pomocí různě velkých vzduchových bublinek má komplexní blahodárné účinky pro lidský organismus.

Ne nadarmo se vířivky používají jako součást vodoléčby v mnoha lázních a lázeňských centrech. Teplá voda a hydromasáž pomáhá při mnoha zdravotních obtížích:

  • uvolňuje ztuhlé svaly
  • umí rozpohybovat klouby
  • pomáhá při bolestech hlavy
  • odplavuje stres
  • přispívá k dobré psychické pohodě
  • snižuje množství cukru v krvi
  • roztahuje cévy a optimalizuje tak průtok krve
  • zlepšuje spánek

Umístit vířivku někam do místnosti, mezi čtyři stěny, by byla velká škoda. Přišli byste o to nejcennější: výhled do přírody a kontakt s ní. Vířivka na zahradu patří stejně, jako patří bublinky do šampaňského.

Moderní vířivky můžete venku používat po celý rok. Nevadí jim letní horka, podzimní vlhko ani zimní mráz a sníh.

Díky termokrytu si můžete užívat horkou vodu kdykoli vás napadne, i v těch největších mrazech. A věřte nám: na světě nezažijete mnoho krásnějších okamžiků, než ležet po krk v horké vodě plné masírujících bublinek a sledovat, jak se k zemi pomalu snáší vločky čerstvého sněhu.

Dejte přednost kvalitě: u vířivek je cena nejlepším vodítkem

Ptáte se jak vybrat vířivku? U málokterého produktu platí to, co jsme napsali výše: že cena určuje kvalitu. U vířivek je to 100 % pravda.

Na trhu je mnoho druhů vířivek. Pokud chcete, aby vám whirlpool vydržel více let, zapomeňte na nafukovací vířivky. Jejich životnost je vzhledem k ceně nízká a technologie zdaleka neumožňuje to, co u klasické dospělé vířivky. Ale naopak, pokud trávíte část léta doma, část na chalupě a část u rodičů nebo přátel a chcete si brát vířivku s sebou, pak vám může nafukovací vířivka vyhovovat.

Náročnější uživatelé ocení akrylátové vířivky. Ty jsou vyrobené s maximální precizností a jejich cena je tvořena tím, jak kvalitní materiály a technologie výrobce používá. Zakoupíte je orientačně již od 100 tisíc Kč, a čím více dáte, tím vyšší kvalitu můžete očekávat.

My vsadili na osvědčené a mnoha instalacemi prověřené vířivky od evropských dodavatelů. Nabízíme německé luxusní vířivky od Riviera Pool, španělské vířivky Aquavia Spa a české vířivky Caretta Spa s dokonale vyváženým poměrem výkon/cena.

Přijďte si naše vířivky prohlédnout a nezávazně vyzkoušet do našeho wellness showroomu v Praze – Uhříněvsi!

www.wellness-vision.cz

Mohlo by se vám líbit:

Odhalte všechny možnosti využití party stanu

Vybíráme křesla do obývacího pokoje

Z celuloidu se nejprve vyráběly biliárové koule, teprve později se ukázal být užitečným i pro další účely

Příprava kávy french press má jednu důležitou zásadu

Geodetické práce odborně a kvalitně

Začínáme udit – rady a tipy pro úplné začátečníky