Soukromí a příroda na dosah, přitom však s výbornou dostupností do centra. Malešický háj jakožto atraktivní rezidenční projekt vyrůstá v bezprostřední blízkosti Malešického lesa. V celkem pěti moderních bytových domech se ukrývá 107 prémiových bytových jednotek s prakticky navrženými dispozicemi. Vzniknou jednopokojové byty s výměrou 30 m2 i prostorné byty s pěti pokoji a užitnou plochou přesahující 130 m2.

Developerskému projektu vtisklo svůj rukopis architektonické studio Loxia, které si nechalo záležet na tom, aby rezidence obyvatelům poskytla pohodlný život. Bytové domy s maximálně pěti nadzemními podlažími jsou propracované do detailů a samozřejmě nechybí ani prvotřídní technologické prvky a vychytávky. Unikátní novostavby Malešice, za nimiž stojí Metrostav Development, podmaní svým kouzlem i vskutku náročné jedince.

Byty pro singles i rodiny s dětmi

Pro svobodné jsou připraveny garsoniéry s plochou od 31 m2, které dokonale splní i svůj účel jako firemní byt. Na druhou stranu, milovníky velkého prostoru nadchnou střešní penthousy s výměrou přes 139 m2. Každému bytu náleží předzahrádka, balkon, nebo terasa. Samozřejmě v objektech nechybí ani sklepní kóje a garážová stání.

Co všechno moderní byty Praha 10 nabídnou? Kvalita je na prvním místě, a proto si developer nechal záležet i na výběru materiálů. Charakteristickými rysy bytů jsou plastová okna s izolačním s trojsklem, velkoformátové obklady, dřevěná dýhovaná podlaha, keramika Villeroy & Boch, předokenní žaluzie a podobně.

Nové byty Malešice budou připraveny k nastěhování v druhém kvartálu roku 2023. Dokončení hrubé stavby je naplánováno na první čtvrtletí roku 2022 a kolaudace na konec roku 2022.

Příroda lokalitě rozhodně nechybí

Malešický háj se nachází uprostřed skutečné přírody, přitom se však do rušného centra hlavního města dostanete během několika minut. Samotná lokalita je naprosto bezpečná a klidná, takže vám ani nebude připadat, že bydlíte v tepající metropoli. Malešice jsou půvabná část Prahy, která snoubí historii s moderními prvky. Nechybí kompletní občanská vybavenost v pěší dostupnosti.

Už byl zahájen prodej bytů Praha 10, tak se podívejte na nabídku volných bytů.

Mohlo by se vám líbit:

Vybíráme křesla do obývacího pokoje

Z celuloidu se nejprve vyráběly biliárové koule, teprve později se ukázal být užitečným i pro další účely

Příprava kávy french press má jednu důležitou zásadu

Geodetické práce odborně a kvalitně

Začínáme udit – rady a tipy pro úplné začátečníky

Obdélníkové bazény jsou moderní a velice žádané