Na mysli ale nemáme klasickou budovou, ale montovanou, kterou snadno složíte i rozložíte. Za minimální peníz. Nevěříte? 
Na mysli máme haly, které složíte a rozložíte podobně jako stan. Samozřejmě náležitě veliký stan. V takové montované hale pak bez problémů ustájíte koně i uskladníte letadlo. Zahrajete si v ní tenis i squash, zaplavete, zabruslíte nebo zahrajete florball. Jak halu využijte, je jen a jen na vás.

Obraťte se na profesionály

Řeč je o špičkových halách, které vám na klíč a ještě k tomu za skvělou cenu postaví společnost POLAK CZ. Ta má totiž s výrobou a realizací montovaných hal bohaté zkušenosti. Prvotřídní montované haly a zastřešení svým zákazníkům včetně těch zahraničních dodává už od roku 1999. A po celou dobu své působnosti samozřejmě pracuje na vývoji nových výrobních postupů a technologií. S ní tak máte jistotu, že vaše hala nejenže splní svůj účel, ale i ta nejpřísnější bezpečnostní kritéria.

Proč montovanou halu?

To však zdaleka není vše. Haly montované od společnosti POLAK CZ disponují řadou předností. První z nich je cena. Ta je samozřejmě ve srovnání s cenou, již byste zaplatili za stavbu klasické budovy, nesrovnatelně nižší. Hala je téměř bezúdržbová, téměř se o ni nemusíte starat. A přestane-li vám vyhovovat kapacitně, snadno ji rozšíříte nebo propojíte s jinými budovami.

Plně mobilní haly

Především je však taková montovaná hala plně mobilní. Jakmile na jednom místě doslouží a budete ji potřebovat jinde, snadno ji přemístíte. Stejně rychle jako je hala postavena, je totiž i připravena k přesunu. Zkrátka ideální budova, kterou si navíc můžete „došperkovat“ dle svých představ, tedy vylepšit řadou doplňků a volitelných prvků, jako jsou například zateplovací systém, umělé osvětlení, odvětrávání a podobně. V takových prostorách už můžete klidně i bydlet.

Mohlo by se vám líbit:

Toužili jsme po vlastní chatě a tak jsme si na ni vzali americkou hypotéku, píše František z Liberce

Spotřeba vody v ČR neustále roste. Jak zajistit úspory pitné vody v domácnosti, aby vás to neomezilo?

PVC podlaha slaví návrat. Jaké má výhody a nevýhody?

Originální dům? Navržený od stavebního architekta!

Výhody kuchyně na míru

Systémy větrání s rekuperací Zehnder pomáhají plnit směrnici NZEB