S příchodem jarního počasí se začíná probouzet i příroda, včetně vaší zahrady. Pokud přemýšlíte, že si pořídíte moderního pomocníka na sekání trávníku, je nejvyšší čas podívat se, jaké možnosti současný trh nabízí. Pravděpodobně jako správní zahrádkáři víte, že hustého a zeleného trávníku docílíte právě pravidelnou a pečlivou péčí, která zahrnuje mimo jiné i poctivé sekání.

Jestliže se na trhu se sekačkami na trávu alespoň trochu orientujete, zřejmě vám neunikly sekačky Husqvarna, které si získaly právem velice dobrou pověst. Společnost neustále pracuje na inovacích, a to nejen, co se sekaček týče, v produktovém portfoliu narazíte například i na motorové řetězové pily Husqvarna.

Robotické sekačky na trávu vám usnadní a urychlí práci

Podle potřeb si nastavíte výšku sečení, práci vám výrazně usnadní pojezd, zvládnete bez problémů i členitý terén. Stačí si pořídit jeden z modelů značky Husqvarna. Při výběru se ohlížejte na velikost vaší zahrady, protože je rozdíl, zda máte pečovat o trávník o ploše 100 metrů čtverečních nebo 500 metrů čtverečních.

Potěší vás, že všechny sekačky Husqvarna disponují uzpůsobeným motorem, ostrými noži vyrobenými z kvalitních a odolných materiálů, a ještě navíc mnoha užitečnými funkcemi.

Jakého pomocníka na velkou zahradu?

Jestliže máte opravdu velkou zahradu, zřejmě vám základní model nepostačí. Spíše se zaměřte na profesionální vybavení, s nímž upravíte trávník i v prostorech okolo stromů a keřů. Oceníte například kloubové zalamování pro snadnější ovládání a lepší obratnost. V případě, kdy máte členitou zahradu, určitě sáhněte po variantě s pojezdem 4×4.

Husqvarna má na trhu se sekačkami velký náskok, neboť neustále pracuje na nových technologiích. Třeba jako první představila automatickou sekačku Husqvarna Automower. Podívejte se tedy na robotické sekačky Husqvarna, a zjistíte tak, že nikdy nebylo starání se o zahradu jednodušší.

Mohlo by se vám líbit:

Květináče, které se vám budou jistě líbit

Večery na terase za chladného počasí zpříjemní infra topidlo

Moderní ploty z betonu

Vířivka na zahradě pro zdraví i pro zábavu

Tipy, Jak čistit zahradní nábytek

Teplé počasí se hlásí o slovo a stále více času trávíme venku