Okolí Prahy a Středočeský kraj jsou atraktivní lokalitou pro výstavbu nových bytů díky blízkosti hlavního města a pracovních příležitostí. Spousta lidí se sem stěhuje, protože preferuje bydlení mimo město. Také chcete bydlet kousek za Prahou a mít přitom všechny vymoženosti? Potom jste zde správně.

rezidence-dobrichovice-1

Bytový komplex, který tvoří komunitu

Kritéria dobré dopravní dostupnosti a klidného místa k životu splňuje novostavba Rezidence Dobřichovice. Původně se jednalo o hospodářský komplex obehnaný dvoumetrovou zdí, který se ale pod rukama architektů proměnil v moderní bydlení. Základ ale byl zachován a díky charakteru komplexu tvoří určitou komunitu. Proč hledat bydlení právě tady?

  • Nabízí se zde byty o plošných dispozicích od 1+kk až po 4+kk s plochou až 106 m2
  • Nechybí venkovní a podzemní garážová stání
  • Nechybí sklepy, místo na horská kola, kočárkárny, balkony a předzahrádky
  • Rozsáhlá občanská vybavenost je přímo v areálu: sauna, bazén, fitness, restaurace, společenský sál, vinotéka

rezidence-dobrichovice-2
rezidence-dobrichovice-3

Navíc zastávka autobusu je zhruba 5 minut pěší chůze od rezidenčního komplexu, ve stejné docházkové vzdálenosti je i obchod. Do centra Prahy se z Dobřichovic dostanete za přibližně 25 minut.

Láká blízkost Českého krasu

Ovšem dobřichovický bytový komplex samozřejmě není jediným obytným areálem, který v této oblasti v okolí Prahy roste. Můžete narazit i na jiné novostavby Praha – západ. Žádanou lokalitou je tato oblast především kvůli krásné krajině s minimem průmyslového využití, nedaleko se totiž nachází Český kras.

Byty na zelené louce i přestavby

Pro novostavby u Prahy se často využívají nejenom obytné komplexy budované na zelené louce, ale i přestavby starších budov, které se přizpůsobí se modernímu stylu bydlení. Ve vesnicích a městečkách poblíž Prahy jako například Buštěhrad nebo Brandýs nad Labem vznikají nové bytové komplexy k prodeji.

Mohlo by se vám líbit:

Bydlení na Praze 7 uspokojí i náročné klienty

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!