Bydlení v hlavním městě má mnoho výhod, mezi které patří například šance na zisk lépe placeného zaměstnání, větší výběr škol pro děti, bohatý kulturní život aj. a současně s nimi jednu poměrně velkou nevýhodu. Za tu je považována vyšší cena většiny nemovitostí. Jako všechno, má i tento problém své řešení. Aktuálně ho přináší projekt NA VACKOVĚ, který nabídne levné a přitom nové moderní byty v centru. Chcete-li bydlet v Praze, prosím, seznamte se…

Nové příležitosti i pro rodiny s dětmi

Projekt NA VACKOVĚ vzniká na pražském Žižkově, tedy v jedné ze stabilně nejpopulárnějších lokalit. V klidné části okolí ulice Olgy Havlové vyrostou 3 pětipodlažní budovy s moderními byty, které jsou koncipovány tak, aby využívaly denní světlo a nabídly dostatek prostoru pro své rezidenty. Realizátorem projektu je developerská společnost Metrostav Development a.s., která se může pochlubit 40 let dlouhou tradicí a mnoha úspěšně dokončenými projekty.

Projekt nabídne celkem 202 bytů:

• 81 bytů bude mít dispozice 3+kk a nabídnou komfortní rodinné bydlení na Praze 3
• bude tu i 85 malých studií s dispozicí 1+kk
• vznikne také 26 bytů 2+kk
• chybět nebudou ani luxusní byty o dispozicích 4+kk

Všechny tyto levné pražské byty budou mít lodžii nebo balkon a ty v přízemí budou mít vlastní minizahrádky. Mezi budovami vznikne navíc odpočinková zóna. Pokud budou chtít rezidenti vyrazit do přírody, bude jim stačit jen několik minut, aby se dostali do nedalekého parku Židovské pece nebo Balkán. Výhodou lokality je její bezpečnost a skvělá dopravní obslužnost. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost.

50 % bytů prodaných!

V září developer oznámil, že je prodáno již 50 % bytů. Máte-li o bydlení v Praze zájem a myslíte si, že NA VACKOVĚ odpovídá všem vašim požadavkům, příliš dlouho se nerozmýšlejte. Domluvte si prohlídku co možná nejdříve. Pokud si budete zařizovat hypoteční úvěr, přečtěte si tento článek. Dozvíte se v něm, kterých chyb je třeba se při zařizování hypotéky vyvarovat.

Mohlo by se vám líbit:

Bydlení na Praze 7 uspokojí i náročné klienty

Rezidence Dobřichovice: Moderní bydlení v rustikálním hospodářském dvoře

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život