Letošní veletrh STŘECHY PRAHA proběhne v termínu od 6. do 8. 2. 2020. Konat se bude v PVA EXPO Letňany. Těšit se můžeme nejen na střešní krytiny rozmanitých typů a z klasických i moderních materiálů; své místo tu budou mít i prezentace fasád, solárních systémů, možností úspory energie a řemesel.

PREFA nabízí vstupenku do PVA EXPO Letňany zdarma

Jedním z vystavovatelů bude i společnost PREFA Aluminiumprodukte, která na veletrh zve zájemce o získání informací o střešních a fasádních systémech. Komu je čestná vstupenka zdarma určena? Obdržet ji mohou nejen specialisté a podnikatelé v oboru, ale také řemeslníci, studenti a všichni, kdo mají zájem získat přehled v nabídce střešních krytin.

Proč si vybrat střešní krytinu PREFA?

PREFA je jedním z předních výrobců střešní krytiny z hliníku s dlouhou tradicí, její historie se píše více než sedmdesát let. Používá léty ověřené postupy, které průběžně inovuje v souladu s nejnovějšími poznatky. Původní hliníkové tašky, které dodnes můžeme vidět na střechách některých domů v rakouském Salcburku, byly postupně nahrazeny inovovanými moderními střešními a fasádními systémy. V katalogu společnosti PREFA navíc najdeme i bohatou nabídku střešních tašek, panelů, šindelů a střešních šablon. Nechybí ani žlaby, montážní solární systémy, protivodňová ochrana a svitkové plechy.

PREFA, to je střecha silná jako býk!

Hliník je odolný materiál, který skvěle obstojí proti nejrůznějším povětrnostním vlivům. Střešní krytiny PREFA tak neslouží jen na rodinných domcích a moderních budovách. Neohrozí je mráz, déšť, sníh ani prudký vítr. Skvěle se osvědčily i na horských chatách nejen u nás, ale třeba i v rakouských Alpách. A tašky a šindele klasického tvaru s matnou povrchovou úpravou mohou být skvělým řešením i pro historické objekty.

Mohlo by se vám líbit:

Dopřejte si krb či krbová kamna do bytu i domu

Domovní ČOV od projektu po úřady

Vyrazte na slevy do Baumax. V eshopu mají výprodeje až 70 %

Podle čeho vybírat obklady a dlažby do exteriéru?

Bezpečnostní dveře s cylindrickou vložkou ochrání vás i váš majetek

Infrazářiče či topné panely vám dokáží ušetřit za vytápění