Toužíte po neotřelém bydlení? Tak si ho nechte navrhnout od architekta! Víme, kde ho seženete!

Dům, pod jehož návrhem je podepsán stavební architekt, poznáte na první pohled. Je jedním slovem originální. Architekt dokáže jednak (v závislosti na rozpočtu) vyhovět všem požadavkům zadavatele, ale také je schopen plně využít potenciál pozemku, na němž dům jednou bude stát. Vzhledem k tomu, že investice do bydlení v mnoha případech bývá doživotní, rozhodně je na místě k ní připočítat i investici do architekta. Takový dům v budoucnu v případě nutnosti snadno prodáte. Bude totiž po všech stránkách dokonalý.

Renomovaný architekt rodinných domů k vašim službám

Jedním z architektů, který je připraven být k vašim službám, je renomovaný stavební architekt JAN PAVEL VLČEK specializující se nejenom na návrhy domů, ale i interiérů a rekonstrukce historických objektů. Malá plzeňská „rodinná“ architektonická kancelář vám navrhne dům, ze kterého se vám ráno nebude chtít odcházet a večer se do něj s radostí budete navracet. Nebo chalupu, bungalov či jinou rekreační nemovitost. S bazénem a wellness, budete-li mít zájem. Specifikujte své požadavky, a v rámci možností vám bude vyhověno.

Nechte si navrhnout bydlení snů

Jak by vaše budoucí bydlení snů mohlo vypadat? Otevřete přímo stránku architektonického studia (www.jpvarchitekt.cz), klikněte na záložku návrhy domů a srolujte do druhé poloviny stránky, v níž najdete reference studia. Tedy jím již navržené a zrealizované domy. Zamlouvá se vám některý z nich? Nemusíte přímo opisovat, vypracování návrhu stejně bude úkolem pro architekta, ale inspirovat se můžete.

Individuální přístup

Všechny prezentované projekty jsou navíc doprovozené stručnými komentáři v podobě zadání klienta a navrhovaného řešení. Jak vidíte, ke každému projektu studio JAN PAVEL VLČEK přistupuje individuálně. Navrhuje nejlepší možné řešení s přihlédnutím na přání klienta i okolní zástavbu.

Více informací hledejte přímo na stránkách studia, nebo na odkazu bytový architekt Plzeň.

Mohlo by se vám líbit:

Za který dětský nábytek vás budou potomci zbožňovat?

Jak se připravit na topnou sezónu? Zkontrolujte radiátory, zajistěte revizi kotle

Toužili jsme po vlastní chatě a tak jsme si na ni vzali americkou hypotéku, píše František z Liberce

Spotřeba vody v ČR neustále roste. Jak zajistit úspory pitné vody v domácnosti, aby vás to neomezilo?

PVC podlaha slaví návrat. Jaké má výhody a nevýhody?

Výhody kuchyně na míru