Chtěli byste bazén, který šetří vodou, energiemi i vaším časem? Bazén nenáročný na údržbu i množství chemických prostředků? Jeden takový bychom pro vás měli. Pochází z dílny předního výrobce bazénů Albixon a nese název BENEFIT.

Název tohoto bazénu je trefný. Anglické slovo benefit znamená výhoda, a to je také to, co tento typ bazénu nabízí. V tomto ohledu by si však tento bazén zasloužil spíše název Benefits. Nenabízí totiž výhodu jednu, ale hned několik! A proč vám jej představujeme právě teď, na konci koupací sezony? Hned z několika důvodů.

Proč si pořídit bazén na podzim?

Spolu s koupací sezonou končí i ta stavební a šance, že rychle seženete stavebníka, který vám bazén nainstaluje a zprovozní, je poměrně vysoká. Druhým důvodem je, že v obcích už skončila omezení týkající se napouštění bazénů vodou, což znamená, že bazén po zapuštění budete moci ihned zavodnit – u bazénů BENEFIT se totiž voda na zimu nevypouští, zůstává tam po celou sezonu. Jak je to možné?

Bazén, který šetří vodou i energiemi

Z vody se bohužel stává nedostatková komodita, a jako s takovou je třeba s ní nakládat. Proto vývojáři Albixonu přišli s jedinečnou technologií, díky které není třeba vodu v bazénu moc často obměňovat. A i přesto zůstává křišťálově čistá. Se správnou a přitom nenáročnou údržbou po dobu několika let! Bazén BENEFIT je zkrátka v mnoha ohledech jedinečný. 

Bazén snů? Jednoznačně BENEFIT

Jak je to možné? Ne, nestojí za tím kilogramy bazénové chemie, ale jedinečný systém umístění trysek v kombinaci s optimalizovanou konstrukcí bazénu a cirkulací vody. Každý, kdo kdy nějaký bazén měl, musí uznat, že se v podstatě jedná o bazén snů. S minimálními nároky nejenom na údržbu, vodu, ale i energie.

Koupejte se celoročně!

A pozor, protože se jedná o novinku, má pro vás Albixon zaváděcí ceny. Nechte si vypracovat cenovou nabídku bazénu na klíč, který bude maximálně vyhovovat vašim představám. Především vás bude těšit. Celoročně!

Mohlo by se vám líbit:

Vybíráme křesla do obývacího pokoje

Z celuloidu se nejprve vyráběly biliárové koule, teprve později se ukázal být užitečným i pro další účely

Příprava kávy french press má jednu důležitou zásadu

Geodetické práce odborně a kvalitně

Začínáme udit – rady a tipy pro úplné začátečníky

V Praze 10 roste osobitý rezidenční projekt Malešický háj