V současné době spousta majitelů rodinných domů investuje do vlastního bazénu, ostatně není se čemu divit, kdo by nechtěl mít koupaliště přímo na zahradě. Vybrat si můžete hned z několika různých druhů, přičemž žádané jsou především zapuštěné bazény obdélníkového tvaru. V následujících řádcích vám prozradíme, na jakého dodavatele se obrátit, abyste neprohloupili.

Vyznačuje se moderním a elegantním designem i praktičností. Obdélníkový bazén dokáže maximálně využít prostor, a proto patří mez nejžádanější na trhu. Co se týče délky, může dosahovat klidně i šesti metrů. V takovém bazénu si totiž už perfektně zaplavete. Vyberete si také, jestli se má jednat o hranatý bazén, nebo spíše oválný se zaoblenými rohy.

Bazén s ostrými rohy je nestárnoucí klasika

S bazénem, který má ostré rohy, rozhodně nic nezkazíte, ba naopak zdůrazníte jeho obdélníkový tvar. S tímto provedením uspějete zejména na zahradách moderních rodinných domů s čistými liniemi a nadčasovými prvky. Každá mince má dvě strany a hranatý bazén se hůře čistí, zejména pak jeho rohy. Pokud si pořídíte robotický vysavač, i tak je nezbytné dočišťovat rohy ručně.

Bazén se zaoblenými rohy spojuje všechny výhody

Další možností je bazén se zaoblenými rohy, u něhož už se nemusíte obávat ručního dočišťování rohů. Snadno se tedy udržuje, a to i s robotickým vysavačem, a není problém ani se zastřešením.

Pokud hledáte dodavatele hranatých bazénů, podívejte se do nabídky společnosti Rentmil. Dokáže vyrobit i bazény na míru vašim potřebám a požadavkům. Sami si tak zvolíte rozměry a provedení. Rentmil dokáže bez problémů zrealizovat zastřešení, díky němuž si výrazně prodloužíte koupací sezónu. Více informací o moderních trendech a kompletní nabídce společnosti najdete na stránce www.rentmil.cz.

Mohlo by se vám líbit:

Vybíráme křesla do obývacího pokoje

Z celuloidu se nejprve vyráběly biliárové koule, teprve později se ukázal být užitečným i pro další účely

Příprava kávy french press má jednu důležitou zásadu

Geodetické práce odborně a kvalitně

Začínáme udit – rady a tipy pro úplné začátečníky

V Praze 10 roste osobitý rezidenční projekt Malešický háj