Do obcí dnes pronikají moderní technologie, které je od základu mění a modernizují. Ať již jde o veřejné LED osvětlení, bezdrátový rozhlas, či moderní vychytávky typu solární multifunkční dobíjecí stanice.

Proč svítit v obcích jinak? LED osvětlení je nejen úsporné, ale i inteligentní

Veřejné LED osvětlení nabízí obcím maximálně úsporné řešení šetřící energii. Znamená to nižší náklady i možnost svítit po delší časové období. Toto osvětlení vyrábí a dodává LEDEOS. Jde o bezúdržbové veřejné osvětlení s extrémní životností. Pracuje s nejmodernějšími technologiemi. Napájí se 230 V, je vysoce úsporné, inteligentní a dá se naprogramovat.

U veřejného LED osvětlení si je možné zvolit teplotu osvětlení. Ta se pohybuje ve spektru od bílé až po žlutou. Standardně se dodává neutrální bílá (4000 K), ale lze si volit i teplou bílou (2700 K), nebo studenou bílou (6200 K). Též jde volit výkon osvětlení od 20 až do 70 W. Firma nabízí unikátní systém chlazení LED diod, které v zařízeních používá. Díky tomu je jejich životnost 80 000 hodin.

K osvětlení můžete využívat rovněž pohybová čidla, kdy světlo v úsporném režimu svítí s intenzitou 30 % a na 100 % se rozsvítí ve chvíli, kdy zaznamená pohyb. Nastavení se dá upravovat na míru každého zákazníka. Světla mohou být ovládána rovněž prostřednictvím bezdrátového informačního systému AMO.

Pořiďte si novou generaci bezdrátového rozhlasu

Bezdrátový rozhlas a jeho využití patří nejen k tradičnímu koloritu našich obcí, ale stále je rovněž součástí systému varování obyvatel. Umožňuje integrovat celou řadu různých akustických prvků i komunikačních prostředků. LEDEOS dodává alarm měst a obcí (AMO), který propojuje bezdrátový rozhlas s jednotným systémem varování a vyrozumění (JSVV).

Integrovat do systému lze i další výrobky firmy. Dodává autonomní monitorovací modul (AMM) pro monitorování množství srážek, stavu vodních toků, ale též úniku nebezpečných látek, jakými jsou chlór či čpavek). Dalším zařízením je elektronická siréna (AMO-S). Umožňuje hovorový vstup autorizovaných osob přes mikrofon, použití předdefinovaných signálů i slovních varování. Má též AUX vstup pro připojení rádia, CD apod.

Oblíbený městský mobiliář dnes tvoří i solární multifunkční dobíjecí stanice

Tento chytrý mobiliář je oblíbený ve městech a obcích, jež profitují z turistického ruchu. V nich by solární multifunkční dobíjecí stanice měly být samozřejmostí. Dobíjecí stanice nabízí poměrně bohatý inventář. LEDEOS je aktuálně dodává ve dvou základních konfiguracích, které obsahují zásuvky na 230, stojan na kola, kompresor, USB, držák telefonu a tabletu a 12V autozásuvku. K tomu si lze ale přidávat další volitelné prvky: WiFi, kameru, pumpy, uzamykatelné boxy na dobíjení mobilních telefonů a tabletu, bezdrátový rozhlas, vstup pro radio stanici, textový panel či meteostanici.

O společnosti LEDEOS

Firma LEDEOS je rodinná česká firma, která své výrobky vyrábí přímo v České republice a dodává je do českých a slovenských měst a obcí. Aktuálně její výrobky využívá přes 700 obcí. LEDEOS poskytuje prodlouženou, 36měsíční záruku, kompletní záruční i pozáruční servis, stejně tak jako montáž zařízení. Zařízení jsou vyráběna s ohledem na ekologii a úspory a vždy za dobrou cenu. Možné je pro obce zajistit rovněž splátkový prodej na nákup zařízení.

Mohlo by se vám líbit:

Jak navrátit výkon spotřebičům? Pomohou náhradní díly a filtry

Jak na výběr hrnců a dalších domácích potřeb do kuchyně?

Jak na chudobu?

Jak postupovat při nastřelování kolimátoru

EET kontrola může nečekaně překvapit každého podnikatele. Co se v takových případech bude dít?

Potřebujete zajistit servis kolem svého domku? Potom oceníte tažné zařízení