Pokud se mluví o stěhování lidí do velkých měst, obvykle dominuje Praha. Ta ale není jedinou možností, která se nabízí. Stejně tak je velkým lákadlem i Brno. Ani zde nabídka bytů nezklame. Z jakého důvodu? Podívejte se na ty hlavní společně s námi.

fenix_resort_5

Starší, ale i nové byty

Pokud se podíváme na nabídku komplexně, je třeba říci, že k dispozici jsou nejenom starší byty, například v původních činžovních bytech. V posledních letech jasně dominují moderní developerské projekty, a tak i novostavby Brno přicházejí s lákavou nabídkou bytů, které jsou budovány s ohledem na moderní standardy, stejně jako s ohledem na požadavky majitelů. Sem můžeme zařadit třeba:

  • Jistota nízkoenergetického bydlení
  • Moderní dispozice s kuchyňským koutem
  • Kvalita použitých materiálů

Lokality rozhodně nezklamou

Brno je druhé největší město České republiky a je více než jasné, že možných dobrých lokalit k bydlení má celou řadu. Nezklame zájemce, kteří hledají byt v samotném centru města, stejně jako ani ty, kteří hledají spíše okrajovou část. Novostavby Brno a okolí jsou hitem i proto, že díky pohodlnému systému hromadné dopravy, i díky řadě spojovacích silničních tahů nejsou ani okrajové lokality nijak odříznuty od samotné centrální části města. Samozřejmě právě v nich je kladený důraz na celkový klid, dostatek zeleně, ale i občanskou vybavenost.

Lákadlem jsou i ceny

Pokud porovnáme Brno s Prahou, musíme říci, že moravská metropole má rozhodně navrch. Tedy pokud jde o ceny, které jsou v porovnání s pražskými byty nižší. Nové byty Brno se logicky mohou stávat mnohem dostupnějším bydlením pro mnoho párů, nebo rodin. Přitom nabídka práce, nebo i průměrná mzda je v Brně v podstatě srovnatelná s tím, co v posledních letech dokáže nabídnout Praha. I to je důvod, proč je Morava a její hlavní město stále více poptávána těmi, co chtějí dobře a kvalitně bydlet.

Mohlo by se vám líbit:

Bydlení na Praze 7 uspokojí i náročné klienty

Rezidence Dobřichovice: Moderní bydlení v rustikálním hospodářském dvoře

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život