Rádi byste se pustili do podnikání, ale lámete si hlavu, kde bezpečně uskladnit své zboží? Nebo ve vaší garáží není k hnutí, protože spolu s vaším automobilem musí pojmout i veškerou zahradní techniku? Pořiďte si skladovací kontejner a budete mít po starostech. 


Skladovací prostory různého charakteru potřebuje téměř každý a zdaleka se nemusí jednat o podnikatele. Jen si vezměte, co všechno máte uskladněné ve své garáži. Jízdní kola, sekačka, křovinořez, nářadí, čerpadla, stany, spacáky, letní či zimní pneumatiky – a mohli bychom pokračovat. Samotný automobil se pak do garáže vejde jen tak tak. A když se to podaří, tak v ní není k hnutí. Pořídíte-li si skladovací plechový kontejner, ve své garáži opět budete moci klidně i tančit. 

Skladovací kontejner jako mobilní sklad

Velmi kvalitní skladové kontejnery se širokým spektrem uplatnění najdete například v nabídce společnosti Kovobel. Využívat je tak můžete nejenom jako mobilní sklad pro zboží všeho druhu, ale také skvěle zastanou funkci různých přístřešků, ať již pro kola, dřevo, pneumatiky, starý nábytek či popelnice. 

Kontejner, nebo garáž?

Potřebujete přístřešek pro auto? I ten najdete v plechovém kontejneru. Stačí ho dovybavit dvoukřídlými dveřmi, vjezdovou rampou a bočními dveřmi pro pohodlný vstup do vozu (vše nabízí společnost Kovobel) a garáž bude na světě. Za zlomek ceny garáže klasické. 

Široké možnosti uplatnění

Výhodou je, že kontejner máte možnost vybavit dřevěnou, nebo ocelovou podlahou. A protože jeho střecha je standardně vybavena průsvitným pruhem, dobře v něm i uvidíte. Z takového kontejneru si pak klidně můžete udělat vlastní zašívárnu nebo pokoj pro hosty. Jeho využití je zkrátka jen a jen na vás. Inspiraci každopádně hledejte přímo na stránkách společnosti www.kovobel.cz.

Mohlo by se vám líbit:

Moderní ploty z betonu

Infrazářiče či topné panely vám dokáží ušetřit za vytápění

PREFA zve na veletrh STŘECHY PRAHA 2020 do PVA EXPO Letňany

Nalezněte s námi ty nejúžasnější a architektonicky nejkrásnější kasina na světě

Léto je ideální čas na opravu vaší střechy

Pořiďte si vlastní bazén a připravte se tak na horké léto