Sháníte skladovací prostory? Máte v podstatě tři možnosti. Ve hře je jejich koupě, stavba, pronájem, nebo ke skladování využít mobilní plastovou halu. Tipněte si, která z nabízených variant je pro vás nejvýhodnější!

Koupit si sklad? Nebo přímo postavit? Pro velkou nadnárodní firmu zřejmě zanedbatelný náklad, ovšem pro menšího podnikatele? Cena skladových prostor se v závislosti na velikosti skladu a jeho lokalitě šplhá k milionům. V Třeboni vás sklad o rozloze necelých 1800 m² vyjde na necelých 8 milionů korun.

Koupě, nebo pronájem klasického skladu? Vyplatí se vám to vůbec?

Levné však nejsou ani pronájmy skladů. V Jílovém u Prahy je například momentálně k mání sklad o rozloze 744 m² za necelých 75 tisíc měsíčně. Nepropadejte ale zoufalství, skladovat se dnes dá i jinak. Ve skladech mobilních! Jejich stavba je jednoduchá. A až doslouží, stejně jako stan je i složíte a dle potřeby postavíte na jiném místě. Za zlomek ceny skladu klasického!

Mobilní haly s všestranným využitím

Plachtové haly, neboli průmyslové stany najdete například v portfoliu renomované firmy Argoservis, s.r.o. Jedná se o nadmíru multifunkční stavby různých rozměrů a s opravdu všestranným využitím. Uskladníte v nich zboží, zastřešíte jimi výrobní prostory, kryté parkoviště, sklad potravin, jízdárnu, nebo třeba kryté sportoviště. Za jakéhokoliv počasí a s minimálními nároky na údržbu!

Žádné stavební povolení ani betonové základy

V nabídce najdete 4 metry vysoké skladové stany široké 10, 12 a 15 metrů. V takovýchto halách tedy máte možnost skladovat i na výšku. Ještě větší halu (širokou 20 a 40 metrů) se šroubovanou konstrukcí si pak můžete pronajmout. K sestavení těchto skladových stanů, které mimochodem můžete nechat na bedrech pracovníků společnosti, se navíc obejdete bez stavebního povolení a dokonce i betonových základů.

Halu osvětlíte i zateplíte

Mobilní haly jdou navíc vybavit celou škálou příslušenství, jako jsou stěnové systémy, pódia, rampy či mobilní toaleta. Haly je také možno osvětlit, ozvučit, ozdobit i zateplit. Jejich hlavní předností je však jejich mobilita. Až na jednom místě doslouží, poslouží na jiném. Tak neváhejte.

Mohlo by se vám líbit:

Nejen veřejné LED osvětlení změní vaši obec

Jak navrátit výkon spotřebičům? Pomohou náhradní díly a filtry

Jak na výběr hrnců a dalších domácích potřeb do kuchyně?

Jak na chudobu?

Jak postupovat při nastřelování kolimátoru

EET kontrola může nečekaně překvapit každého podnikatele. Co se v takových případech bude dít?