Malý háj

Novostavba Malý Háj se nalézá na hranici Štěrbohol a Měcholup v ulici Kryšpínově na Praze 10. Praha je zásadní pól dynamického sociálněekonomického rozvoje, zejména výstavby bytů pro úspěšné. Pro které je určen také projekt Malý Háj společnosti Finep.
Malý háj
6patrové domy D1 a D2 se 140 bytovým jednotkami se řadí k vyššímu standardu bydlení. Jedná se o moderní architekturu, fasády jsou pro výtvarnější efekt kombinovány kamenným obkladem a světlou omítkou. Byty jsou vhodně pro všechny věkové skupiny, mladé páry a rodiny s dětmi i seniory a milovníky sportovního zápolení.

Malý háj

Na dohled je multifunkční sportovní aréna, cyklostezky, přírodní park Hrušov nebo Rybník Slatina. Dobrá je i občanská vybavenost, obchodní centrum Europark s rozličným spektrem obchodů a služeb. Lokalita je dobře napojena na MHD. Pár minut chůze z bydliště je autobusová zastávka Kutnohorská. Autobusem se lze pohodlně a rychle dostat na metro trasy A Depo Hostivař. Automobilistům velmi pomáhá Jižní spojka.

Malý háj

Další projekty Finep

Firma Finep a její developerské projekty dokazuje, že se nezaměřuje na jeden typ fádních, bezduchých domů s co největším počtem bytových jednotek. Dokladem toho je projekt v nedalekých Štěrboholech na známé Kryšpínově ulici. Třetí fáze výstavby zahrnuje čtrnáct řadových domů.

Městská část Prahy 10 a její nové byty na prodej

V nabídce jsou nové byty Praha 10 v prozatímním počtu 217. Kromě již zmiňovaných je to projekt Nad Přehradou od společnosti Fines a další projekty developerů.

Mohlo by se vám líbit:

Bydlení na Praze 7 uspokojí i náročné klienty

Rezidence Dobřichovice: Moderní bydlení v rustikálním hospodářském dvoře

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život