Krásně zařízený interiér je naší vizitkou bez ohledu na to, zda se jedná o malý byt, rozlehlý rodinný dům nebo kancelářské prostory. A pokud navíc máme i terasu nebo dokonce zahradu, je tu další prostor, na kterém můžeme tvořit a popustit uzdu své fantazii.

Nebojte se experimentovat!

Pokud se nově zařizujete, můžete nejrůznější nápady uplatnit už od začátku. Jakmile se rozhodnete, v jakém stylu prostory zařídíte, pusťte se do promýšlení nejrůznějších detailů. Jelikož začínáte od nuly, máte zcela volné ruce a nemusíte se nijak omezovat. Nových prvků bychom se ale neměli bát ani ve chvíli, kdy jsme se svůj domov nebo kancelář rozhodli oživit a rozjasnit jejich tvář. Někdy jsou k proměně třeba velké změny, jindy stačí několik výrazných detailů. Vše záleží jen našem vkusu, fantazii a odvaze experimentovat.

Dekorativní kameny jsou v kurzu

Návrat k přírodě je módním trendem a s dřevěnými doplňky rozhodně nešlápnete vedle. A pokud použijete i okrasné kameny, snadno dosáhnete ohromujícího výsledku. V interiéru i exteriéru budou skvěle vypadat solitérní kameny, okrasné valouny i kamenný obklad.

Skleněné kameny mají jedinečné kouzlo

Pokud před přírodními preferujete jasné barvy, jsou pro vás jako stvořené skleněné kameny. K dostání jsou v mnoha barevných variantách a skvěle vypadají třeba v zajímavé skleněné nádobě. Máte-li výtvarné schopnosti, vytvořte si ze skleněných kamenů pestrobarevné mozaiky.

Zahrada jako z pohádky

Kdo by nechtěl vyjít ze dveří a hned stanout na úhledné cestičce obklopené rozkvetlými záhony? Kačírek je k zhotovení zahradních chodníčků jako stvořený. A případné terénní nerovnosti vám pomohou překonat kamenné schody.

Jak vybrat okrasné kameny?

Nabídka je široká a ty pravé dekorativní kameny snadno najde každý. Když zcela jednoduše sáhnete po těch okrasných kamenech, které vás oslovily, neuděláte chybu.

Mohlo by se vám líbit:

Květináče, které se vám budou jistě líbit

Večery na terase za chladného počasí zpříjemní infra topidlo

Moderní ploty z betonu

Vířivka na zahradě pro zdraví i pro zábavu

Tipy, Jak čistit zahradní nábytek

Teplé počasí se hlásí o slovo a stále více času trávíme venku