Spousta lidí se domnívá, že prodat dům v dnešní době nemůže být vůbec složité. Vždyť bydlení je málo a obzvlášť v Praze. Vy jste se ale možná přesvědčili o opaku. Ne každá nemovitost totiž je v takovém stavu, aby bylo snadné ji prodat za cenu, jakou si majitel představuje. A prodej pod cenou také není řešení.

Pokud se vám prodej nemovitosti nejen na Praze 5 nedaří, obraťte se na RE/MAX – realitní kancelář Praha 5. Vlastně jste to měli udělat už na začátku, než jste ztratili spoustu času focením, tvořením inzerátu a možná i komunikací s případnými zájemci.

Makléř dokáže stanovit odpovídající cenu

Podle čeho si cenu za prodej domu Praha 5 určíte vy? Podíváte se na „podobné“ inzeráty? Zamyslíte se, kolik peněz jste dali do rekonstrukce? Nebo prostě střelíte jen tak od boku?

Makléři z RE/MAX mají nemovitosti na Praze 5 v malíčku, a navíc disponují i nástroji na určování skutečné tržní hodnoty domu či bytu. Provedou tzv. srovnávací tržní analýzu a podle ní vám doporučí ideální cenové rozmezí pro úspěšnou realizaci v čase vyhovující vaší situaci. Je vyzkoušeno, že s dobře nastavenou cenou proběhne prodej standardní nemovitosti na Praze 5 do tří měsíců.

Home staging aneb fotky lákají jako první

Po správném stanovení ceny je na čase vyvěsit inzerát. K tomu je třeba nachystat dobrý popis, ale hlavně kvalitní fotky, protože ty ve finále prodávají nejvíce. Makléři k získání profesionálních fotografií používají samozřejmě služby fotografa nemovitostí, ale i techniku nazývanou home staging. Jde o to, že vaši nemovitost načančají, vybaví nábytkem, častokrát přinesou i vlastní doplňky, zajistí dobré osvětlení – dokážou opravdová kouzla a kolikrát ani majitelé nepoznávají vlastní byt!

Makléř poradí i v právní stránce věci

Makléři však dělají ještě mnohem více. Nejde jen o to, že nemovitosti na Praze 5 nacení a odprezentují. Zajišťují kompletní servis od začátku do konce, pomohou vám s právními a daňovými záležitostmi, mají znalosti i z hypoteční oblasti. Díky tomu klientům ušetří spoustu času.

Na byty a domy na Praze 5 se specializuje již zmiňovaná realitní kancelář RE/MAX Anděl. Obraťte se právě na ně.

Mohlo by se vám líbit:

Kvality pohovek Natuzzi Editions a Natuzzi Italia

Vybíráme křesla do obývacího pokoje

Z celuloidu se nejprve vyráběly biliárové koule, teprve později se ukázal být užitečným i pro další účely

Příprava kávy french press má jednu důležitou zásadu

Geodetické práce odborně a kvalitně

Začínáme udit – rady a tipy pro úplné začátečníky