Mýte vysavač, který již nevysává tak dobře? Nebo digestoř s menší schopností pohltit pachy, oleje a páru během vaření? Na vině většinou není samotný spotřebič, ale příliš starý filtr nebo jiná opotřebovaná spotřební součástka, která se dá poměrně snadno vyměnit. A kde náhradní díly seženete? To se dozvíte v tomto článku.

Nový filtr do vysavače

Většina vysavačů funguje na základě systému filtrů, jejichž úkolem je zachytávání prachu, pylu a dalších drobných alergenů. Výsledkem je krásně čistá podlaha a vzduch bez nečistot vyfukovaný druhou stranou přístroje. Aby to ale mohlo správně fungovat, jsou potřeba kvalitní filtry do vysavačů, které si jednou za čas zaslouží výměnu za nový kousek. Při pořízení nového vysavače se tak již rovnou vyplatí zakoupit si jeden či dva filtry do zásoby, ať je máte připravené dopředu.

Náhradní díly pro správné fungování sušičky

Podobně na tom jsou také sušičky. Vhodné náhradní díly a filtry do sušičky zakoupíte přes internet. Stačí vědět, jaký máte model spotřebiče, a tomu následně přizpůsobit výběr ložiska, filtru či jiného komponentu, který aktuálně potřebujete. Uvidíte, že tím navrátíte sušičce trochu jejího výkonu a podpoříte kvalitní výsledek při použitém cyklu pro sušení.

Vraťte výkon digestoři

Dalším spotřebičem, kde je vhodné jednou za čas vyměnit filtrační médium, jsou digestoře. Takové filtry do digestoře mají poměrně dlouhou životnost, ale záleží na konkrétním typu i frekvenci používání a zátěži. Pokud například připravujete hodně smažených pokrmů, může přijít čas na výměnu filtru o něco dříve v porovnání s méně častým nenáročným vařením. Samozřejmostí by opět měl být pečlivý výběr podle značky a modelu vašeho spotřebiče, aby byl náhradní díl maximálně kompatibilní. Vše navíc pohodlně seženete na internetu.

Mohlo by se vám líbit:

Nejen veřejné LED osvětlení změní vaši obec

Jak na výběr hrnců a dalších domácích potřeb do kuchyně?

Jak na chudobu?

Jak postupovat při nastřelování kolimátoru

EET kontrola může nečekaně překvapit každého podnikatele. Co se v takových případech bude dít?

Potřebujete zajistit servis kolem svého domku? Potom oceníte tažné zařízení