Ještě jste o Horním Žižkově a bytech na Vackově neslyšeli? To se nejspíš brzy změní. Pokud existuje v Praze nějaká nová lukrativní lokalita, je to právě zde. Díky projektu architektonického studia MS architekti zde vzniká originální komplex budov, který nabídne ideální místo k životu ve velkoměstě. Klidné, moderní a dostupné.

Komplex budov nabídne 342 bytů, ateliérů a k tomu 5 nebytových prostor

Moderně pojatý asymetrický komplex budov zaujme místo v blízkosti ulice Malešická. V budoucnu zde namísto starého nákladového nádraží vznikne celá nová moderní čtvrť, která nabídne spoustu možností pro bydlení i podnikání.

Byty na Vackově budou obklopeny zelení a parkem Židovské pece v těsné blízkosti. Projekt myslí jak na samostatné jedince, tak na páry i rodiny s dětmi, a proto nabídne velkorysé bytové prostory o dispozicích 1+kk až 5+kk.

Prodej bytů na Praze 3 už odstartoval, dostavěny by měly být v roce 2020 a k nastěhování v první polovině roku 2021. Budovy budou mít maximálně 12 pater a v přízemních bytech budou k dispozici i terasy.

Byty jsou řešeny tak, aby byly jednoduché, prostorné a slunné a zároveň nabízely vše, co je potřeba. V komplexu celkem 5 budov pak budou prostory i pro ateliéry a nekomerční prostory, stejně jako klidná zákoutí k relaxaci. Majitelé nových bytů budou mít k dispozici také sklepní kóje.

Bydlení v Praze na Žižkově nabídne mnoho možností vyžití. V okolí nově realizovaného developerského projektu jsou restaurace, kavárny obchody i kino (Aero). Doprava do centra je bezproblémová, v blízkosti jsou autobusové i tramvajové zastávky a také mateřská a základní škola.

Pro jedinečný výlet na Prahu odsud není třeba chodit daleko. Díky své pozici na kopci je Žižkov jako zrozený k procházkám s výhledem. Ať už se budete dívat z Vítkovského památníku, Žižkovské věže nebo z oken některého z bytů na Vackově, pohled na Prahu jako na dlani určitě neomrzí.

Mohlo by se vám líbit:

Bydlení na Praze 7 uspokojí i náročné klienty

Rezidence Dobřichovice: Moderní bydlení v rustikálním hospodářském dvoře

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!