Součástí stavebního procesu a zápisů do katastru nemovitostí jsou geodetické činnosti. Jednou z kvalitních firem působících v oboru geodézie je společnost VISIONPLAN-3D. Může se na ni obrátit jak veřejnost, tak podnikatelé, stavební firmy a projekční kanceláře. VISIONPLAN-3D provádí geodetické činnosti napříč celým oborem geodézie.

Pro představu lze uvést například zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby a pozemku, polohopisné a výškopisné zaměření. VISIONPLAN-3D dále vypracovává také 3D modely, vizualizace, 3D drátěné modely, virtuální prohlídky objektů. Používá nejmodernější technologii jako je laserové skenování, 360° kamery, přístroje pro přesná měření. Pro katastrální úřad vám firma VISIONPLAN-3D připraví geometrické plány.

Pro společnost VISIONPLAN-3D je důležitá kvalita odvedené práce, rychlost, časová flexibilita, poradí si i s nestandardní situací a navrhe řešení na klíč za dostupnou cenu. Navštivte webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a seznamte se s její kompletní činností v geodézii, navíc si zde můžete sjednat nezávaznou konzultaci zdarma.

Mohlo by se vám líbit:

Kvality pohovek Natuzzi Editions a Natuzzi Italia

Vybíráme křesla do obývacího pokoje

Z celuloidu se nejprve vyráběly biliárové koule, teprve později se ukázal být užitečným i pro další účely

Příprava kávy french press má jednu důležitou zásadu

Začínáme udit – rady a tipy pro úplné začátečníky

V Praze 10 roste osobitý rezidenční projekt Malešický háj