Hledáte vhodné řešení pro likvidaci odpadních vod ve vaší domácnosti, ať už v rodinném domě nebo na chalupě? Dobrou variantou je domovní čistírna odpadních vod, která je navíc i ekologická. Přečištěnou vodu je možné znovu použít k praktickým účelům jako je například zalévání zahrady nebo splachování toalety. Před pořízením domovní ČOV však potřebujete mít nejprve projekt a tedy i dobrého projektanta, dále je potřeba vyřídit patřičné formality na úřadech.

S kompletním řešením domovní ČOV vám pomůže společnost ZAKRA, která se specializuje na projekty domovních ČOV. Zařídí vše od projektu po úřady, můžete být tedy bez starostí. Odborníci z firmy ZAKRA znají všechny typy domovních ČOV, mají zkušenosti ze stovek realizovaných projektů a najdou pro vás řešení i v nestandardní situaci.

Na společnost ZAKRA se můžete obrátit z celé České republiky. Vše je také možné vyřídit online z pohodlí domova. Podívejte se na webové stránky firmy ZAKRA, najdete zde postup prací, také ukázky již realizovaných projektů domovních ČOV a reference. Neváhejte rovněž využít možnosti sjednat si nezávaznou úvodní konzultaci zdarma.

Mohlo by se vám líbit:

Dopřejte si krb či krbová kamna do bytu i domu

Vyrazte na slevy do Baumax. V eshopu mají výprodeje až 70 %

Podle čeho vybírat obklady a dlažby do exteriéru?

Bezpečnostní dveře s cylindrickou vložkou ochrání vás i váš majetek

Infrazářiče či topné panely vám dokáží ušetřit za vytápění

PREFA zve na veletrh STŘECHY PRAHA 2020 do PVA EXPO Letňany