Britská čtvrť

FINEP završil IX. etapu výstavby bytového komplexu v Britské Čtvrti v Praze-Stodůlkách. Novostavby se nacházejí na Svitákově ulici na Praze 5. K dispozici téměř 120 bytů.
Britská čtvrť

Jde o levobřežní lokalitu, nedaleko Avion shopping parku a IKEA Zličín. Pro vysvětlení, Britská čtvrť je název místa, prostoru a ne označení typu obydlí nebo architektury z vysoce pálených červených cihel. Dříve byly Stodůlky odkázány v dopravě hlavně na železnici, ale nyní je dopravní infrastruktura, hromadná i osobní přiblížena až k obyvatelstvu.

Blíže o parametrech obytných domů

Architektonický ateliér ADR s.r.o. sídlící v Praze vyprojektoval mimo jiné tyto bytové domy s několika podlažími s puncem originality. Jde o objekt s nízkoenergetickými náklady.
Nabízí 119 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk s rozlohou od 32 do 107 metrů čtverečních s nadstandardní vybaveností.

Britská čtvrť

Novostavba Britská Čtvrť má zatím stále volné byty k prodeji. Ceny bytu nejsou pevné, pokud se nepostupuje podle splátkového kalendáře. Cenu tak lze sjednat individuálně. V ceně nejsou zahrnuta parkovací místa či sklep.

Rodinné domky v městské části Prahy 5

Alternativou k bydlení pro klienty, kteří mají rádi vlastní střechu nad hlavou je prodej dvojdomku na ulici Píškova, rovněž ve Stodůlkách. Vlastní dům se vším i okolní parcelkou, nízkoenergetický provoz, elektrické vytápění, dispozice 4+kk, podlahová plocha 110 metrů čtverečních – dvoupatrový.

britska-ctvrt-3
Nové byty Praha 5, správní obvod Praha 16 – Lipence. Zde se prodává pěkný bungalov 3+ kk, užitná plocha 96 čtverečních metrů, poblíž úřadu městské části. Úsporný energetický provoz, elektrické vytápění v podlaze, 2 koupelny, francouzská terasová okna, možnost venkovního obložení dřevem jako nadstandard.

Mohlo by se vám líbit:

Bydlení na Praze 7 uspokojí i náročné klienty

Rezidence Dobřichovice: Moderní bydlení v rustikálním hospodářském dvoře

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život