Nic nemůže člověku sloužit věčně a jiné to není ani v případě střech. Jestliže ta vaše už zoufale volá po výměně, anebo právě stavíte domeček a hledáte někoho, kdo by vám jej zastřešil, máme pro vás tip na spolehlivou firmu.

Komplexní servis pro vaši střechu

Společnost Techbuild company s.r.o. má v oblasti rekonstrukcí a stavby střech bohaté zkušenosti. Na českém trhu se stavebnictvím začala působit již v roce 1994, přičemž o 12 let později se úplně osamostatnila a začala se naplno věnovat střechám. Firma nabízí klientům komplexní servis, kam patří klempířství, pokrývačství i opravy a hydroizolace plochých střech. Pokud víte, že výměna střechy je ve vašem případě už nezbytná, nemusíte se bát svěřit ji do rukou právě této firmě. Jedná se o odborníky na správném místě.
Firma přijímá velké i malé zakázky, takže vůbec nezáleží na tom, zda potřebujete pokrytí střechy na malém rodinném domku, anebo hledáte někoho, kdo vám provede rozsáhlé opravy. Techbuild company s.r.o. působí hlavně v Karlovarském a Ústeckém kraji, dále na Berounsku a Kladensku. V případě, že bydlíte v jiné lokalitě, je možné se domluvit, aby pracovníci přijeli i za vámi.

Nejvhodnější technické řešení

Ještě než samotná stavba nové střešní krytiny vůbec započne, firma nejprve provede důkladnou analýzu stavby a vyhodnotí, jaký typ pokrývky bude pro danou budovu ten nejvhodnější. Součástí celého procesu je samozřejmě kvalitní projekt společně s technickým návrhem. Techbuild company s.r.o. svým klientům taktéž poskytuje odborné poradenství, tudíž se neváhejte na cokoliv zeptat.
Jestliže máte zájem o ještě více informací, jako je například ceník klempířských prací, mrkněte se na webové stránky společnosti www.strechysegment.cz, kde naleznete všechno potřebné. Pokud nemáte vůbec představu, kolik vás bude návrh střechy stát peněz, neváhejte využít online poptávkový formulář.

Mohlo by se vám líbit:

Vířivka na zahradě pro zdraví i pro zábavu

Větrání s rekuperací při rekonstrukci bytu

Letní přikrývky

Tepelné čerpadlo je levným zdrojem tepla pro domácnost

Hledáte dřevostavby Plzeň? My vám poradíme

Máte doma skladiště? Vestavěná skříň může být správnou volbou