Toužíte po bydlení v Praze uprostřed města, v domě vyznačujícFím se geniem loci, tedy duchem místa? Máte možnost takové bydlení získat, protože v posledních letech dochází k rekonstrukci mnoha historických domů.

rezidence-u-dvou-sov-3

Nadstandardní byty v historickém domě

Jedním z historických domů z přelomu 19. a 20. století, jejichž rekonstrukce probíhá pod bedlivým okem památkářů, je také Rezidence U Dvou Sov, která se nachází v Korunovační ulici na Praze 7 ve čtvrti zvané Bubeneč. Jakou přidanou hodnotu vám bydlení v této oblasti může nabídnout?

Dispozice bytů jsou řešeny tak, aby uspokojily co nejširší poptávku rezidentů od svobodných lidí po rodiny s dětmi.

  • Uspořádání bytových jednotek je 2+kk až 4+kk
  • Podlahová plocha je rozmezí od 44,6 m2 do 139,4 m2
  • V nabídce jsou i nadstandardní byty s balkony a terasami
  • Součástí bytů jsou i sklepní kóje

rezidence-u-dvou-sov-1
rezidence-u-dvou-sov-2

Dopravní tepny nabízejí dobré spojení

Lokalita Prahy 7 je pro vás jako potenciální rezidenty zajímavá, proto i prodej bytů Praha 7 je lukrativní záležitostí. Doprava je zde řešena velmi dobře, hlavní dopravní tepny tvoří například Korunovační nebo Veletržní či Argentinská ulice. V blízkosti je také vjezd do Dejvického tunelu a na Městský okruh. Do centra se dostanete velmi rychle, ovšem nechybí zde ani dostatek zeleně a prostor k odpočinku, kam se můžete vydat na procházku i jízdní kolo. Ten nabízí park Stromovka dále Zoo v Troji nebo Botanická zahrada v Troji.

Blízkost řeky láká hodně lidí

O novostavby Praha 7 je velký zájem právě kvůli poloze této pražské lokality. Kromě výjezdu na sever Prahy a ven z města je jejím plusem například blízkost řeky, kde je možné nalézt prostor k odpočinku a dále i dostupnost městské hromadné dopravy (stanice metra Vltavská a Nádraží Holešovice na lince C, tramvajová síť). Dálkovou dopravu zajišťuje vlakové Nádraží Holešovice.

Mohlo by se vám líbit:

Rezidence Dobřichovice: Moderní bydlení v rustikálním hospodářském dvoře

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!