Chcete bydlet v Praze nedaleko metra Dejvická ve zrekonstruovaném historickém domě z roku 1932? Je vybudovaný ve stylu prvorepublikového funkcionalismu, ale jinak plně odpovídá současným trendům bydlení.

Dejvice House

Projekt, kde si vyberou byt všechny generace Rohový dům ve Wuchterlově ulici, to je nový developerský projekt Dejvice House, který sází na prostorovou vzdušnost a nadstandardně řešené interiéry.

Co tento rezidenční komplex nabízí?

  • Budoucí majitelé si mohou vybrat byty v dispozičním řešení 1+kk až 4+kk.
  • V nabídce jsou byty o rozloze 21,4 -170,7 m2.
  • Součástí jednotlivých bytů jsou prostorné terasy i sklepní kóje.
  • Celkem je k dispozici 33 bytových jednotek, dva ateliéry a komerční prostory.

dejvice-house-3
dejvice-house-2

Bydlení je vhodné jak pro single osoby, páry, tak i pro rodiny s dětmi. V interiérech je kladen důraz na výběr kvalitních materiálů, a to podlah, obkladů a dlažeb i zařizovacích prvků.

Možnosti pro společenský život i odpočinek

Pokud ale zatím neplánujete bydlení kupovat, může pro vás být velmi zajímavou investici i pronájem bytu Praha 6. Tato městská část nabízí totiž jak dostatek společenského vyžití v podobě kaváren a hospůdek kolem Vítězného náměstí včetně divadel (Dejvické divadlo, Divadlo Semafor, Divadlo Spejbla a Hurvínka), ale možností k odpočinku – blízko je Stromovka, v přijatelné dojezdové vzdálenosti se nachází Údolí Šárky.

Lokalita s dobrou dostupností

Možná vás bydlení v této lokalitě nadchne natolik, že se pro vás stane prodej bytů Praha 6 velmi aktuální otázkou. Výhodou je totiž dobrá dopravní dostupnost (metro Dejvická, tramvaje a autobusy směrem do Podbaby a Suchdola). Zároveň je možnost výletů do přírody a blízkost řeky Vltavy. Z Podbaby se například dá přívozem dostat do zoo. Uspokojení proto dosáhnou i milovníci odpočinku v zeleni.

Mohlo by se vám líbit:

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?