Sníte o vlastním bydlení, a to v lokalitě, která bude nedaleko Prahy? Pokud ano, jsou pozemky Velká zahrada jednou z možností, která rozhodně nezklame.

 

vilky-bustehrad-3

Možnost koupit pozemek je dnes rozhodně lákavá v tom, že máte jedinečnou možnost postavit si výsledný dům přesně podle svých představ. A na to zcela logicky řada developerů přímo cílí. Příkladem jsou pozemky Velká zahrada, které se stávají možností, jak získat plochu určenou pro stavbu vlastního domu v obci Svémyslice. Jedná se o vedlejší obec Zelenče, která sama o sobě nabídne pozitiva, která hledá mnoho současných rodin. Jedná se hlavně o možnost klidného bydlení, v dobré vzdálenosti od hlavního města. A to konkrétně severovýchodně od Prahy.

K dispozici je celkem 9 pozemků

Celý projekt zaručeně nadchne tím, že na výběr je celkem 9 pozemků, ze kterých si mohou zákazníci zvolit ten, který jim bude vyhovovat svou polohou, nebo velikostí. Dané pozemky na prodej jsou spojeny s velikostmi od 817 do 1 282 čtverečních metrů.

vilky-bustehrad-1

Kromě možnosti postavit si vlastní objekt nechybí ani možnost využít nabídky samotného developera, která nabídne vybudování přízemního bungalovu o dispozici 3+1, který dále zahrnuje i prostornou terasu, stejně jako zastřešené stání pro jeden osobní automobil. Samozřejmostí je i to, že pozemky jsou již plně připraveny pro stavbu, Nechybí jak kompletní zasíťování, tak třeba ani vybudované příjezdové cesty.

Lokalita nadchne nyní, i v budoucnu

Není to jenom klid a dostatek zeleně, který je tím hlavním důvodem, proč se o lokalitu začít zajímat. Samozřejmostí je dobrá dostupnost do samotné Prahy, přímo od místa, kde jsou pozemky k prodeji. Je možné se autem dopravit za 10 minut k OC Černý most, stejně jako není problém využít autobusových linek. Občanskou vybavenost nabídne vedlejší obec Zeleneč, kde je k dispozici škola, škola, pošta, lékař, obecní úřad, policie i restaurace. V plánu je též budoucí rozšiřování občanské vybavenosti obou obcí, což během pár let výrazně zvýší komfort samotného života.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka