Sníte o vlastním bydlení, a to v lokalitě, která bude nedaleko Prahy? Pokud ano, jsou pozemky Velká zahrada jednou z možností, která rozhodně nezklame.

 

vilky-bustehrad-3

Možnost koupit pozemek je dnes rozhodně lákavá v tom, že máte jedinečnou možnost postavit si výsledný dům přesně podle svých představ. A na to zcela logicky řada developerů přímo cílí. Příkladem jsou pozemky Velká zahrada, které se stávají možností, jak získat plochu určenou pro stavbu vlastního domu v obci Svémyslice. Jedná se o vedlejší obec Zelenče, která sama o sobě nabídne pozitiva, která hledá mnoho současných rodin. Jedná se hlavně o možnost klidného bydlení, v dobré vzdálenosti od hlavního města. A to konkrétně severovýchodně od Prahy.

K dispozici je celkem 9 pozemků

Celý projekt zaručeně nadchne tím, že na výběr je celkem 9 pozemků, ze kterých si mohou zákazníci zvolit ten, který jim bude vyhovovat svou polohou, nebo velikostí. Dané pozemky na prodej jsou spojeny s velikostmi od 817 do 1 282 čtverečních metrů.

vilky-bustehrad-1

Kromě možnosti postavit si vlastní objekt nechybí ani možnost využít nabídky samotného developera, která nabídne vybudování přízemního bungalovu o dispozici 3+1, který dále zahrnuje i prostornou terasu, stejně jako zastřešené stání pro jeden osobní automobil. Samozřejmostí je i to, že pozemky jsou již plně připraveny pro stavbu, Nechybí jak kompletní zasíťování, tak třeba ani vybudované příjezdové cesty.

Lokalita nadchne nyní, i v budoucnu

Není to jenom klid a dostatek zeleně, který je tím hlavním důvodem, proč se o lokalitu začít zajímat. Samozřejmostí je dobrá dostupnost do samotné Prahy, přímo od místa, kde jsou pozemky k prodeji. Je možné se autem dopravit za 10 minut k OC Černý most, stejně jako není problém využít autobusových linek. Občanskou vybavenost nabídne vedlejší obec Zeleneč, kde je k dispozici škola, škola, pošta, lékař, obecní úřad, policie i restaurace. V plánu je též budoucí rozšiřování občanské vybavenosti obou obcí, což během pár let výrazně zvýší komfort samotného života.

Mohlo by se vám líbit:

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou