Dveře se mohou zdát jako malichernost. Většina lidí vydá daleko více energie na výběr nábytku, kuchyňské linky, vany apod. Přitom pokud se zamyslíte, ani volba dveří není zase tak jednoznačná. Vyberete posuvné, nebo klasické křídlové? Chcete dřevo, či sklo? Preferujete nízkou cenu? Upřednostníte raději vysokou odolnost? Jde tato kritéria zkombinovat?

Odpovědí jsou Vasco Doors. Vasco patří mezi největší výrobce dveří v celé Evropě, na trhu je přes 15 let a po celou tu dobu se pružně přizpůsobuje požadavkům trhu a zákazníků. I v současné době u nich tedy najdete to, co je právě v kurzu.

I Vasco se řadí k průkopníkům posuvných modelů

Hitem posledních let jsou bezpochyby posuvné interiérové dveře. Šetří prostor, jsou minimalistické a při otevírání nedělají zvuky. Snadněji se otevírají také lidem na vozíčku a dětem. Vasco Doors se hodně zaměřuje na plné posuvné modely, které na první pohled vypadají úplně jako křídlové. Vyrábí modely zasunující se do pouzdra i podél stěny.

Nabízí levnou foliovanou variantu

Vasco myslí i na ty, kteří do dveří nechtějí investovat majlant. Všechny dveře jsou vyrobené z masivu, skla či MDF, liší se však vrchní úpravou. Buď si vyberete vysoce odolné dveře s CPL laminátem, nebo cenově šetrnější variantu – interiérové dveře potažené fólií. Potažení fólií je levnější. Dveřím neubírá nic z jejich krásy, nicméně výrobce otevřeně dodává, že není vhodné do domácností s dětmi a domácími mazlíčky. Folií upravený povrch je náchylnější k poškrábání.

Zpracování je kvalitní na první i druhý pohled

Ať už si vyberete foliované dveře, úpravu CPL laminátem či variantu z tvrzeného skla ESG, vždy se dočkáte kvalitního zpracování. Dílce dveří jsou potažené technikou jednoho tahu, neuvidíte tedy žádné lepené spoje. Hrany jsou zaoblené, na dveřích nenajdete rušivé přechody, a to ani po bližším prozkoumání. Dveře Vasco Doors vnesou do vašeho domova harmonii a krásu.

Mohlo by se vám líbit:

Rohová kuchyně skvěle ušetří místo

Chcete ušetřit při rekonstrukci koupelny? Vyzkoušejte tyto 3 tipy

Jak zařídit restauraci, aby si ji zákazníci oblíbili? Svou roli hraje gastro nábytek

V čem je lepší kuchyně na míru?

Vyplatí se vám domácí infrasauna?

Barvy světla a typy LED žárovek aneb jak neudělat chybu při výběru osvětlení