Už jste si dali nějaké novoroční předsevzetí? Máme pro vás tip na jednu věc, kterou zvládnete i z pohodlí domova. Zkuste se zamyslet, jak se vám spí. Není vám náhodou teď v zimě chladno? Bolí vás občas i ráno za krkem? Nebo se vám prostě jen nechce vstávat, když je venku lezavo, mlhavo a inverze trvá už několik dní po sobě? Slunečné počasí určitě všechny tyhle nepříjemnosti vyřeší, ale když je do jara daleko, co se zaměřit aspoň na zkvalitnění vašeho spánku?

Konec natřepávání peřin

Když se chystáte jít spát, asi se vám moc nechce zdlouhavě upravovat postel, aby se vám leželo pohodlně. Jenže pokud už máte starší přikrývku nebo polštáře, tak vám stejně nic moc jiného nezbývá. Proč se ale trápit? Kupte si jednoduše nové. V dnešní době se na výplň přikrývek používá duté vlákno. Když takový kousek vezmete do ruky, je lehký jak pírko. Nemusíte se ale bát, ať už zvolíte variantu celoroční, nebo speciální zimní, chladno vám rozhodně nebude. Vybrat si můžete i typ prošití, které z jednoduché přikrývky dokáže udělat designový kousek a má tu výhodu, že výplň zůstává stále na jednom místě.

Buďte in a vsaďte na Aloe Vera!

Jaké jsou trendy v barvách a vzorech povlečení, to zjistíte po pár návštěvách obchodů nebo po prohlédnutí webových stránek. Novinky se ale nevyhýbají ani tomu, co je v povlečení skryté. A protože světem hýbe návrat k přírodě, blahodárné účinky aloe vera už můžete okusit nejen v kosmetice, ale také při spánku v přikrývkách napuštěných výtažkem z této rostliny. Ráno tak budete vstávat svěží a vaše pleť vám určitě poděkuje.

Chcete vědět víc? Zjistit, jaké výhody má kuličkové duté vlákno v polštářích? Projít si nabídku francouzských přikrývek a navíc využít novoročních slev? Navštivte stránky oblíbeného e-shopu Kvalitex.cz. Nemusíte opouštět teplo domova, stačí jen pár kliknutí myší a můžete si rovnou objednat. S novými přikrývkami bude každé ráno o něco lepší!

Mohlo by se vám líbit:

Moderní nábytek do obývacího pokoje

Trojsklo a jeho izolační vlastnosti

Moravskoslezský kraj: Místo, kde najdete bydlení

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky? Podrobné informace

Tepelné čerpadlo vs. plynový kotel

Jak vybrat vinylovou podlahu?