Chcete si vytvořit útulný a reprezentativní obývací pokoj, který se stane hrdým srdcem celého bytu? Potom se musíte naplno ponořit do hledání těch správných kousků nábytku. V článku najdete praktické rady a tipy pro snazší výběr a nákup.

Naplánujte si využití prostoru v pokoji

Obývák je centrální místností, kde trávíme volný čas nebo se scházíme s přáteli. Z toho důvodu by měl nabízet dostatek volného prostoru i nábytek pro pohodlné sezení. Jenže hlavně v menších místnostech může být složitější zkombinovat tyto dvě věci dohromady. Dobrou volbou mohou být rohové sedací soupravy, které ponechají dostatek prostoru v prostřední části místnosti. Klidně si pak můžete pořídit i konferenční stolek.

Krásný vzhled a snadná údržba

Výrazným prvkem je sedací souprava. Ta má nabízet pohodlné sezení a zároveň tvoří estetický prvek v místnosti. Jejímu výběru věnujte velkou pozornost i co se týče praktických vlastností, jako je například snadná údržba povrchového materiálu. Látková sedačka sice krásně vypadá, ale vylité červené víno se z ní špatně dostává. Seznamte se s dostupnými materiály a něco si o nich blíže zjistěte, ať nejste překvapeni až ve chvíli, kdy máte sedačku doma. Sedací soupravy na Atan mají něco pro každého.

I velké kusy nábytku pořídíte na internetu

Nejrůznější komody, konferenční stolky, sedací soupravy, ale i další kusy nábytku pohodlně pořídíte na internetu. Stačí si najít adresu Atan.cz a pustit se do hledání těch pravých kousků a jejich kombinací. U velkých kusů nábytku jistě oceníte i dopravu až na uvedenou adresu, takže se nemusíte strachovat, jestli se vám to vejde do auta. Při nákupu nad hodnotu 4999 korun je navíc doprava úplně zdarma. V sekci Akce a výprodej najdete i cenově výhodné nabídky pro pořízení krásných věcí a úsporu v rodinném rozpočtu.

Mohlo by se vám líbit:

Vasco Doors jsou bránou do vašeho světa

Barvy světla a typy LED žárovek aneb jak neudělat chybu při výběru osvětlení

Rádi byste usínali na obloze plné hvězd? Máte možnost

Zařiďte si ložnici ve skandinávském stylu

Základy výběru vhodné barvy do ložnice

Nejčastější chyby při zařizování ložnice