Chcete si vytvořit útulný a reprezentativní obývací pokoj, který se stane hrdým srdcem celého bytu? Potom se musíte naplno ponořit do hledání těch správných kousků nábytku. V článku najdete praktické rady a tipy pro snazší výběr a nákup.

Naplánujte si využití prostoru v pokoji

Obývák je centrální místností, kde trávíme volný čas nebo se scházíme s přáteli. Z toho důvodu by měl nabízet dostatek volného prostoru i nábytek pro pohodlné sezení. Jenže hlavně v menších místnostech může být složitější zkombinovat tyto dvě věci dohromady. Dobrou volbou mohou být rohové sedací soupravy, které ponechají dostatek prostoru v prostřední části místnosti. Klidně si pak můžete pořídit i konferenční stolek.

Krásný vzhled a snadná údržba

Výrazným prvkem je sedací souprava. Ta má nabízet pohodlné sezení a zároveň tvoří estetický prvek v místnosti. Jejímu výběru věnujte velkou pozornost i co se týče praktických vlastností, jako je například snadná údržba povrchového materiálu. Látková sedačka sice krásně vypadá, ale vylité červené víno se z ní špatně dostává. Seznamte se s dostupnými materiály a něco si o nich blíže zjistěte, ať nejste překvapeni až ve chvíli, kdy máte sedačku doma. Sedací soupravy na Atan mají něco pro každého.

I velké kusy nábytku pořídíte na internetu

Nejrůznější komody, konferenční stolky, sedací soupravy, ale i další kusy nábytku pohodlně pořídíte na internetu. Stačí si najít adresu Atan.cz a pustit se do hledání těch pravých kousků a jejich kombinací. U velkých kusů nábytku jistě oceníte i dopravu až na uvedenou adresu, takže se nemusíte strachovat, jestli se vám to vejde do auta. Při nákupu nad hodnotu 4999 korun je navíc doprava úplně zdarma. V sekci Akce a výprodej najdete i cenově výhodné nabídky pro pořízení krásných věcí a úsporu v rodinném rozpočtu.

Mohlo by se vám líbit:

Rohová kuchyně skvěle ušetří místo

Chcete ušetřit při rekonstrukci koupelny? Vyzkoušejte tyto 3 tipy

Jak zařídit restauraci, aby si ji zákazníci oblíbili? Svou roli hraje gastro nábytek

V čem je lepší kuchyně na míru?

Vyplatí se vám domácí infrasauna?

Vasco Doors jsou bránou do vašeho světa