Pomezní ulice na Praze 8 – Libni skýtá rezidenční byty. Poblíž místa v 50. letech zbourané usedlosti Truhlářka je moderně zrekonstruovaná Villa Doria, stojící nad velkým pravotočivým meandrem Vltavy.

Villa Doria - rezidenční byty

Excelentní pětipatrová dvojvila s oploceným okolním prostorem o velikosti 473 m² Villa Doria začleňuje pod svou střechou 9 bytů, které jsou děleny do dvou nadzemních a dvou podzemních pater a podkroví. Byty jsou v různých dispozicích, 2 + kk až 4 + kk, některé se vstupem do zahrady nebo s terasou. Nadstandardní jsou mezonetové bytové jednotky.

Podlahová plocha od 50 – 125 m². Interiéry bytu jsou uzpůsobeny náročnější klientele. Parkování je umožněno parkovacím systémovým zakladačem, osobní výtah je samozřejmostí.

Villa Doria - rezidenční byty
Villa Doria - terasa

Developer Villa Doria nabízí nové byty

Vysokou užitnou hodnotu vám dávají nové byty Praha od developerské společnosti Villa Doria. Stejnojmenný projekt disponuje nadstandardy v oblasti bydlení a vnitřního vybavení. Centrální teplovodní kotelna s topnými tělesy Korado Plan. Elektronicky zabezpečovací systém a satelitní příjem, domácí telefony a zvonky, nová elektroinstalace. Kvalitní dřevěné podlahy ve 4 odstínech, keramická dlažba a obklady. Sanitární zařízení značky KALDEWEI CAYONO, HANSGROHE, ovládací technika a tlačítka TECE apod.

Novostavby Praha zahrnují velké množství různorodých druhů bydlení pro různé vrstvy obyvatelstva. A Villa Doria je určena náročným a úspěšným.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka