Pomezní ulice na Praze 8 – Libni skýtá rezidenční byty. Poblíž místa v 50. letech zbourané usedlosti Truhlářka je moderně zrekonstruovaná Villa Doria, stojící nad velkým pravotočivým meandrem Vltavy.

Villa Doria - rezidenční byty

Excelentní pětipatrová dvojvila s oploceným okolním prostorem o velikosti 473 m² Villa Doria začleňuje pod svou střechou 9 bytů, které jsou děleny do dvou nadzemních a dvou podzemních pater a podkroví. Byty jsou v různých dispozicích, 2 + kk až 4 + kk, některé se vstupem do zahrady nebo s terasou. Nadstandardní jsou mezonetové bytové jednotky.

Podlahová plocha od 50 – 125 m². Interiéry bytu jsou uzpůsobeny náročnější klientele. Parkování je umožněno parkovacím systémovým zakladačem, osobní výtah je samozřejmostí.

Villa Doria - rezidenční byty
Villa Doria - terasa

Developer Villa Doria nabízí nové byty

Vysokou užitnou hodnotu vám dávají nové byty Praha od developerské společnosti Villa Doria. Stejnojmenný projekt disponuje nadstandardy v oblasti bydlení a vnitřního vybavení. Centrální teplovodní kotelna s topnými tělesy Korado Plan. Elektronicky zabezpečovací systém a satelitní příjem, domácí telefony a zvonky, nová elektroinstalace. Kvalitní dřevěné podlahy ve 4 odstínech, keramická dlažba a obklady. Sanitární zařízení značky KALDEWEI CAYONO, HANSGROHE, ovládací technika a tlačítka TECE apod.

Novostavby Praha zahrnují velké množství různorodých druhů bydlení pro různé vrstvy obyvatelstva. A Villa Doria je určena náročným a úspěšným.

Mohlo by se vám líbit:

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?