Sníte o příjemném bydlení v klidné lokalitě, ze které se za pár minut dostanete do centra Prahy? O bydlení, které je jako stvořené pro milovníky relaxace a sportování na čerstvém vzduchu? V tom případě by vaše volba měla padnout na nové byty Praha 4. Vznikají v novém projektu Tandem Modřany a my vám prozradíme, proč se na ně vyplatí počkat.

Občanská vybavenost a dostupnost do centra

Byty na prodej Praha 4 budou do puntíku splňovat veškeré nároky na moderní bydlení. Lokalita Modřan se chlubí kompletní občanskou vybaveností a nechybí v ní školky, školy, zdravotnická zařízení, obchody a restaurace. Vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy zajišťuje tramvajová linka, která do cíle dorazí za necelou čtvrthodinku.

mamedum.cz_sekyragroup_cz_01

K hlavním „tahákům“ patří spousta zeleně v okolí a přítomnost přírodních památek. Výlet do Modřanské rokle nebo procházka podél břehu Vltavy vás jen tak neomrzí. Navíc se můžete kdykoliv vydovádět na tenisových kurtech, golfovém hřišti a dalších sportovištích.

Zkušený developer je zárukou perfektního výsledku

Za projektem Tandem Modřany stojí přední český developer Sekyra Group. Souběžně s tímto projektem roste i další komplex moderních budov, který nese název BelariePark II (Orionka). Cílem developera je vytvoření jedinečné oblasti, ve které se bude skvěle bydlet nejen mladým rodinám, ale také aktivním lidem.

mamedum.cz_sekyragroup_cz_02

O byty v Praze bude enormní zájem. Výstavba začala v druhém pololetí 2015 a předpokládané dokončení stavby je odhadováno na druhé pololetí 2017. V nabídce bude 76 bytových jednotek s dispozicemi od 30 m2 do 90 m2. Pro singles a mladé páry jsou jako stvořené byty 1+kk a 2+kk, rodiny s dětmi ocení více prostoru v bytech 3+kk. Každý byt bude mít balkon a vlastní sklepní kóji. Pro maminky bude k dispozici kočárkárna v přízemí budovy, do které lze bezpečně uložit také kola.

Co dodat závěrem? Tandem Modřany bude mezi novými rezidenčními projekty bezesporu vyčnívat. Chcete-li se o něm dozvědět další informace, pokračujte na www.sekyragroup.cz.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat