Na mysli ale nemáme klasickou budovou, ale montovanou, kterou snadno složíte i rozložíte. Za minimální peníz. Nevěříte? 
Na mysli máme haly, které složíte a rozložíte podobně jako stan. Samozřejmě náležitě veliký stan. V takové montované hale pak bez problémů ustájíte koně i uskladníte letadlo. Zahrajete si v ní tenis i squash, zaplavete, zabruslíte nebo zahrajete florball. Jak halu využijte, je jen a jen na vás.

Obraťte se na profesionály

Řeč je o špičkových halách, které vám na klíč a ještě k tomu za skvělou cenu postaví společnost POLAK CZ. Ta má totiž s výrobou a realizací montovaných hal bohaté zkušenosti. Prvotřídní montované haly a zastřešení svým zákazníkům včetně těch zahraničních dodává už od roku 1999. A po celou dobu své působnosti samozřejmě pracuje na vývoji nových výrobních postupů a technologií. S ní tak máte jistotu, že vaše hala nejenže splní svůj účel, ale i ta nejpřísnější bezpečnostní kritéria.

Proč montovanou halu?

To však zdaleka není vše. Haly montované od společnosti POLAK CZ disponují řadou předností. První z nich je cena. Ta je samozřejmě ve srovnání s cenou, již byste zaplatili za stavbu klasické budovy, nesrovnatelně nižší. Hala je téměř bezúdržbová, téměř se o ni nemusíte starat. A přestane-li vám vyhovovat kapacitně, snadno ji rozšíříte nebo propojíte s jinými budovami.

Plně mobilní haly

Především je však taková montovaná hala plně mobilní. Jakmile na jednom místě doslouží a budete ji potřebovat jinde, snadno ji přemístíte. Stejně rychle jako je hala postavena, je totiž i připravena k přesunu. Zkrátka ideální budova, kterou si navíc můžete „došperkovat“ dle svých představ, tedy vylepšit řadou doplňků a volitelných prvků, jako jsou například zateplovací systém, umělé osvětlení, odvětrávání a podobně. V takových prostorách už můžete klidně i bydlet.

Mohlo by se vám líbit:

Zateplení domu se vyplatí po finanční i praktické stránce

Opravdu nenáročný bazén? Jeden bychom pro vás měli!

Plovoucí podlahy se hodí do každého interiéru

Moderní nábytek do obývacího pokoje

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Trojsklo a jeho izolační vlastnosti