Sedací vaky a polštáře milují všichni. Bez nadsázky. Důvod? Ideálně kombinují styl, komfort a zdravé sezení.

Na rozdíl od tvrdé židle nebo prosezeného gauče se vám sedací polštáře dokonale přizpůsobí a nemusíte se o ně s nikým dělit, takže se vám nechce vstávat ani po několikahodinovém sezení při poslechu oblíbené hudby, čtení knihy nebo sledování TV.

Sedací polštáře se šijí z trvanlivých a snadno udržovatelných potahových látek – nejčastěji z nylonu, polyesteru, plyše nebo luxusní ekokůže. Klíčovou součástí je vyplň z EPS granulátu, díky níž je sedací vak měkký a snadno se přizpůsobí vašemu tělu, výsledkem je zdravé sezení. Vaky jsou pro vás tedy vhodné i v případě, že trpíte bolestí zad. Jasná volba pokud máte Výplň zároveň můžete libovolně doplňovat nebo ubírat a ovlivnit tak měkkost/tuhost vaku tak, aby se vám sedělo opravdu 100 % pohodlně. Podle vašich představ.

Sedací pytel s popruhy a široká přizpůsobitelnost

sedací vak s popruhy
Hit sezony – Sedací vak s popruhy PrimaBag

Výběr je neuvěřitelně pestrý. K dostání jsou jak menší sedací polštáře, vhodné zejména pro děti. Ale také velké sedací vaky, které jsou pro svůj tvar a velkorysé rozměry perfektní nejen k sezení, ale při položeni také pohodovému válení se a ležení.  Hitem letošní sezóny je sedací pytel s popruhy, s nimiž jej během okamžiku vytvarujete do křesla.

Dále si můžete samozřejmě vybrat z nepřeberného množství barevných variant.  Snadno je tak barevně sladíte se stylem a ostatním vybavením interiéru. Proto se hodí jak do dětského nebo obývacího pokoje, tak třeba i do kanceláře.

Některé značky, mezi něž patří například český PrimaBag, jdou ještě dál. Nestačí vám standardní výběr z až 18 barev? Nevadí. Nechte si vytvořit barevnou kombinaci přesně podle vašeho přání. Získáte tak sedací pytel nebo polštář, který bude skutečným originálem.

 

Mohlo by se vám líbit:

Originální dům? Navržený od stavebního architekta!

Výhody kuchyně na míru

Systémy větrání s rekuperací Zehnder pomáhají plnit směrnici NZEB

Čím se řídit při výběru povlečení?

Vířivka na zahradě pro zdraví i pro zábavu

Větrání s rekuperací při rekonstrukci bytu