Máte malý byt, nebo ne příliš velký prostor pro kuchyni? Nevadí, i tak si můžete tuto místnost perfektně zařídit. Řešením je rohová kuchyně, jež skvěle pracuje s dispozicemi a ušetří spoustu místa.

Rohová kuchyně je levná

Kuchyně představuje jeden z nejdůležitějších prostorů bytu, při rekonstrukcích se vzhledem k modernizaci věnuje pozornost právě jí a ještě koupelně. I když máte k dispozici nevelký prostor, rozhodně se nemusíte vzdát všech vymožeností, jež moderní design nabízí. Celkový návrh kuchyně bude vycházet z vašich požadavků, ty profesionálové posléze přizpůsobí nabídce na trhu. Rohová kuchyň jen dokonale šetří místo. Využije například prostor u stěny, který by jinak zůstal prázdný. Na opačném konci pak zbyde místo například pro ledničku. Základem je rohová kuchyňská linka, která vhodně rozdělí prostor. Důmyslně se vedle sebe umístí sporák, dřez, odkládací plocha, pracovní plocha, myčka, lednice a další komponenty, abyste se mohli co nejkomfortněji pohybovat u vaření. Tento typ kuchyňské linky ocení zejména ti, kteří mají garsonky či byt s kuchyňským koutem.

Rohová kuchyňská linka na míru

Oslovit firmu, jež vám udělá návrh přímo do vašeho bytu, je nejlepší. Rohová kuchyň musí totiž perfektně sedět v daném prostoru. Kdybyste si koupili sektorovou kuchyň ve velkoobchodě, už vám bude někde ubývat, nebo přečnívat. Návrh kuchyně na míru není finančně nijak náročný, proto se raději rozhodněte pro tuto variantu. Vždyť se jedná o zařízení na mnoho let, kuchyně navíc patří mezi oblíbené části bytu. Návrhy kuchyní na míru se zabývá například firma Gabon, která vytváří projekty pro rodinné i panelové domy. Rychle a efektně vám zhotoví návrh pro jakoukoli kuchyni, prostornou i rohovou. Díky bohatým zkušenostem si poradí s jakýmikoli dispozicemi, aby měl zákazník komfortní zázemí pro vaření.

Mohlo by se vám líbit:

Chcete ušetřit při rekonstrukci koupelny? Vyzkoušejte tyto 3 tipy

Jak zařídit restauraci, aby si ji zákazníci oblíbili? Svou roli hraje gastro nábytek

V čem je lepší kuchyně na míru?

Vyplatí se vám domácí infrasauna?

Vasco Doors jsou bránou do vašeho světa

Barvy světla a typy LED žárovek aneb jak neudělat chybu při výběru osvětlení