Lidická alej

Obec Lidice, jejíž jméno zná celý civilizovaný svět, neustále ožívá, dnes třeba výstavbou rodinných domů zvanou Lidická Alej. Architektonicky střízlivý klasický projekt vesnické zástavby, který obdržel 1. místo v soutěži Realitní projekt roku 2011.

Lidická alej

Domy nerušeně navazují na dřívější zástavbu a v obci působí harmonickým dojmem. Umístění je výhodné vzhledem ke spádovosti a blízkosti Prahy, Kladna a nejbližšího Buštěhradu. Symetrálou poválečných Lidic se stala šestisetmetrová hlavní třída lipové aleje. Propojuje obec s Památníkem, parkem a růžovým sadem.

lidicka-alej-3

Novostavby jsou rozmístěny podél cesty, mají blíže k vilové čtvrti než-li vesnickému rázu. Lidická alej zakomponovává 5 typů rodinných domů, které obstojí před náročnou klientelou. Užitná plocha je od 114 m2 až do 209 m2 s dispozicemi 4+kk a 5+kk. Zahrady u domu mají plochu od 202m2 až do 834 m2. Energetický štítek B zaručuje úsporný celoroční provoz.

lidicka-alej-2

Výstavba v okresech v sousedství hlavního města

Novostavby v okolí Prahy – k těm velmi interesantním v cenově vyšší hladině se nabízí Rezidence v Dobřichovicích asi 23 km jihozápadně od Prahy. Pěkný vzhled mají byty s terasou ve Viladomech ve Slaném, přibližně 30 km od Prahy v okrese Kladno. Ve Slaném se prodávají i nejlevnější byty z celého okolí – něco málo přes milion korun, jde o byty ze staré normalizační výstavby 3+1 v panelových domech bez interiérových modernizací.

Chcete více nabídek domů a bytů? Prohlédněte na našem portále další domy na prodej.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka