Lidická alej

Obec Lidice, jejíž jméno zná celý civilizovaný svět, neustále ožívá, dnes třeba výstavbou rodinných domů zvanou Lidická Alej. Architektonicky střízlivý klasický projekt vesnické zástavby, který obdržel 1. místo v soutěži Realitní projekt roku 2011.

Lidická alej

Domy nerušeně navazují na dřívější zástavbu a v obci působí harmonickým dojmem. Umístění je výhodné vzhledem ke spádovosti a blízkosti Prahy, Kladna a nejbližšího Buštěhradu. Symetrálou poválečných Lidic se stala šestisetmetrová hlavní třída lipové aleje. Propojuje obec s Památníkem, parkem a růžovým sadem.

lidicka-alej-3

Novostavby jsou rozmístěny podél cesty, mají blíže k vilové čtvrti než-li vesnickému rázu. Lidická alej zakomponovává 5 typů rodinných domů, které obstojí před náročnou klientelou. Užitná plocha je od 114 m2 až do 209 m2 s dispozicemi 4+kk a 5+kk. Zahrady u domu mají plochu od 202m2 až do 834 m2. Energetický štítek B zaručuje úsporný celoroční provoz.

lidicka-alej-2

Výstavba v okresech v sousedství hlavního města

Novostavby v okolí Prahy – k těm velmi interesantním v cenově vyšší hladině se nabízí Rezidence v Dobřichovicích asi 23 km jihozápadně od Prahy. Pěkný vzhled mají byty s terasou ve Viladomech ve Slaném, přibližně 30 km od Prahy v okrese Kladno. Ve Slaném se prodávají i nejlevnější byty z celého okolí – něco málo přes milion korun, jde o byty ze staré normalizační výstavby 3+1 v panelových domech bez interiérových modernizací.

Chcete více nabídek domů a bytů? Prohlédněte na našem portále další domy na prodej.

Mohlo by se vám líbit:

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?