Karlovy Vary nejsou jenom zajímavým místem pro výlet, nebo pro pobyt v lázních. Jsou také dokonalým místem pro bydlení. Během poslední doby vzniká celá řada zajímavých projektů a my se na nejlepší z nich podíváme.

rezidence moser

Prvním z našich tipů je Rezidence Moser. Jde o šestipodlažní moderní objekt, který na první pohled zaujme svou povedenou architekturou. Celkem je k dispozici 109 bytových jednotek, které nabídnou obytnou plochu od 44 m² do 120 m². Dále nechybí balkony nebo lodžie, či možnost využití přilehlých garáží. Láká také lokalita, kdy je možné mít hned po ruce:

  • Nákupní centrum Varyáda
  • Školy a Školky
  • Restaurace, kavárny a bary

Hitem jsou i další bytové projekty

Pokud se podíváme na další nabídku nových bytů, rozhodně nezklame ani projekt nesoucí název Rezidence Severní. Jedná se o dva pětipodlažní bytové domy, které zaujmou jednoduchým, ale moderním designem, kvalitními materiály, nebo i skvělým zasazením do lokality. Nové byty Karlovy Vary jsou však spojovány také s dalším projektem, který nese název Nové Tuhnice. V tomto případě mluvíme o celých sedmi novostavbách, které budou mít čtyři až šest pater. Celkem bude k dispozici 270 nových bytů o velmi lákavých dispozicích. Ty začínají na rozložení 1+kk a končí na oblíbeném řešení 3+kk.

Hitem jsou také rodinné domy

Pro toho, kdo chce bydlet přímo v Karlových Varech nabídka výše zmíněných bytů přijde maximálně vhod. Nezapomínejme ale také na to, že mnoho lidí vyhledává i okrajové lokality, spojené s větším klidem. Ani v tomto případě reality Karlovy Vary rozhodně nezklamou, a to především díky bohaté nabídce především moderních rodinných domů. Ty jsou ideální volbou pro každého, jehož cílem je založit rodinu v klidné lokalitě nedaleko tohoto známého lázeňského města, které nabídne i dostatek pracovních příležitostí, i volnočasových aktivit.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat