Domy Zbraslav

Zbraslav se nachází jižně od středu Prahy. Na levém břehu Vltavy poblíž Prague City Golf jsou v rezidenční čtvrti v rámci projektu Domy Zbraslav vystavěny moderní řadové domy. Umístěné v klidném prostředí s hustou sítí MHD a u Vltavy také lodní dopravou v dosahu.Domy  Zbraslav
K rekreaci výborně slouží příměstský park v Radotíně. Samozřejmostí je perfektní občanská vybavenost (restaurace, obchody, pošta, banky…).

Zbraslavské moderní domy

Současné stavební technologie a nové postupy při výstavbě rodinných domů se promítají i v projektu Rodinné domy Zbraslav. Tyto domy na prodej jsou budovány pomocí nosné konstrukce o tloušťce 200 mm se špičkovou tepelnou izolací s plochou střechou s atikou. Fasádní omítky jsou na bázi silikonu.

Domy Zbraslav
Domy Zbraslav

Domy jsou osazeny velkoplošnými dřevěnými EURO okny, bezpečnostními vchodovými dveřmi a sekčními garážovými vraty. Podlaha venkovní terasy je položena na roštu z masívního tvrdého dřeva. Podlahové krytiny v interiéru jsou z kvalitních dřevotřísek, dlažby Travertin a betonu s nivelační stěrkou v garáži.

Sociální zařízení disponuje obložením značkovými obklady a sanitární technikou RAKO, Dama Senco, Starlette a vodovodními bateriemi Donata. V obýváku je podlahové topení. Vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo. Energetický štítek A.

Prodej nových objektů k bydlení v okolí Prahy

Na Zbraslavi jsou nepřehlédnutelné i jiné projekty. Novostavby v okolí Prahy tak i zde zachycují poslední trendy ve výstavbě. Jen namátkou projekt Rezidence Zbraslav představuje „cool“ rodinné bydlení v moderním řadovém domku s dispozicemi 4+kk. Nabízí malebné prostorné předzahrádky, dvě venkovní stání, z toho jedno zastřešené, malý balkón a terasa pak vytváří příjemnou domáckou pohodu.

Mohlo by se vám líbit:

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?