Domy Zbraslav

Zbraslav se nachází jižně od středu Prahy. Na levém břehu Vltavy poblíž Prague City Golf jsou v rezidenční čtvrti v rámci projektu Domy Zbraslav vystavěny moderní řadové domy. Umístěné v klidném prostředí s hustou sítí MHD a u Vltavy také lodní dopravou v dosahu.Domy  Zbraslav
K rekreaci výborně slouží příměstský park v Radotíně. Samozřejmostí je perfektní občanská vybavenost (restaurace, obchody, pošta, banky…).

Zbraslavské moderní domy

Současné stavební technologie a nové postupy při výstavbě rodinných domů se promítají i v projektu Rodinné domy Zbraslav. Tyto domy na prodej jsou budovány pomocí nosné konstrukce o tloušťce 200 mm se špičkovou tepelnou izolací s plochou střechou s atikou. Fasádní omítky jsou na bázi silikonu.

Domy Zbraslav
Domy Zbraslav

Domy jsou osazeny velkoplošnými dřevěnými EURO okny, bezpečnostními vchodovými dveřmi a sekčními garážovými vraty. Podlaha venkovní terasy je položena na roštu z masívního tvrdého dřeva. Podlahové krytiny v interiéru jsou z kvalitních dřevotřísek, dlažby Travertin a betonu s nivelační stěrkou v garáži.

Sociální zařízení disponuje obložením značkovými obklady a sanitární technikou RAKO, Dama Senco, Starlette a vodovodními bateriemi Donata. V obýváku je podlahové topení. Vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo. Energetický štítek A.

Prodej nových objektů k bydlení v okolí Prahy

Na Zbraslavi jsou nepřehlédnutelné i jiné projekty. Novostavby v okolí Prahy tak i zde zachycují poslední trendy ve výstavbě. Jen namátkou projekt Rezidence Zbraslav představuje „cool“ rodinné bydlení v moderním řadovém domku s dispozicemi 4+kk. Nabízí malebné prostorné předzahrádky, dvě venkovní stání, z toho jedno zastřešené, malý balkón a terasa pak vytváří příjemnou domáckou pohodu.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka