Umožní vám to 3D povlečení! Díky známé 3D technologii jsou vzory na povlečení maximálně reálné. Až s nimi máte pocit, že s vámi sdílejí lůžko. Pro takové děti, které touží po koťátku nebo štěňátku, přímo ideální. Ale nejenom pro ně. 

Pokud si potrpíte na výrazné barvy a vzory, rozhodně doporučujeme nabídku 3D povlečení blíže prozkoumat. To totiž nejenom vašemu lůžku, ale celé ložnici dá naprosto novou dimenzi. Co se materiálu týče, povlečení jsou vyrobena buď ze stoprocentního microfiberu, který je zárukou snadné údržby, stoprocentního polyesteru, jenž se vyznačuje příjemnou hřejivostí, nebo mikrosaténu, který je hřejivý a hebký zároveň. Potisk povlečení je samozřejmě zdravotně nezávadný.

Působivé vzory a dezény

Živé vzory a dezény, na tom je povlečení 3D postavené. Kouzelné štěňátko, koťátko, medvídka pandu či majestátního lva, vlka, ale třeba i koně a sovu ve svém lůžku přivítají zřejmě spíše děti. Pro kluky ale bude lákavý i 3D model rychlého auta, motorky, ale i fotbalového míče v pestrých barvách.

Zaměřeno na detaily

A co pro dámy? Jednoznačně květy, respektive květ. 3D povlečení totiž vládnou detaily. Nenajdete v nich desítky malých kvítků, ale mnohdy jen jeden velký působivý květ. Ten pak – samozřejmě v zářivých barvách buď na kontrastním nebo splývavém barevném podkladu – celkovému designu povlečení rozhodně přidává na dynamičnosti.

Povlečení středobodem ložnice

Naším favoritem je černé povlečení s odrostlou pampeliškou. Usínat však můžete s motivem své oblíbené metropole, New Yorku nebo Paříže. Krásně se ovšem musí nocovat i ve vesmíru, na obloze plné hvězd či v tajemné atmosféře magického úplňku. I tu totiž 3D povlečení dokáže navodit. Věřte, že taková lůžkovina se stane středobodem celé ložnice. Vybírat ji můžete pod odkazem 3D povlečení levně nebo povlečení 3D v akci.

Mohlo by se vám líbit:

Chcete ušetřit při rekonstrukci koupelny? Vyzkoušejte tyto 3 tipy

Jak zařídit restauraci, aby si ji zákazníci oblíbili? Svou roli hraje gastro nábytek

V čem je lepší kuchyně na míru?

Vyplatí se vám domácí infrasauna?

Vasco Doors jsou bránou do vašeho světa

Barvy světla a typy LED žárovek aneb jak neudělat chybu při výběru osvětlení