Bez vlastního automobilu se dnes neobejde téměř nikdo. V rodinách dokonce mnohdy bývají i dva. Automobil si tak dříve či později pořizuje téměř každý. A ten pak před sebou má hned několik rozhodování, jež se zdaleka netýkají jen jeho značky, ale i stáří a způsobu financování. 
Cest k novému vozu v současné době vede hned několik. Za automobil můžete zaplatit v hotovosti, tedy spíše převodem (platba nad 270 tisíc korun musí ze zákona proběhnout bezhotovostně). To ale nic nemění na faktu, že na vůz musíte mít našetřeno. Což, přiznejme si, má málokdo.

Půjčka na auto? Raději ne

Další možností je klasická půjčka na auto, tedy například klasický spotřebitelský úvěr s patřičnými úroky a dalšími poplatky. V tomto případě doporučujeme, abyste si dobře spočítali, na kolik vás tento úvěr, a tedy i auto skutečně vyjde. Z této částky se vám zřejmě přetočí panenky. Takové auto na splátky rozhodně moc výhodné není.

Vůz z autobazaru? Už vůbec ne

Možná vás napadne i koupě staršího vozu z autobazaru. Zde je však na místě ta nejvyšší opatrnost před neseriozními prodejci, jejichž zruční automechanici nejenže mnohdy stále přetáčejí tachometry, ale umně zamaskují i poměrně vážnou vadu. Ta se vám přitom nemusí projevit hned, ale dříve či později se projeví, tím si můžete být jisti. Takový automobil vás pak po několika letech vyjde téměř na stejnou částku, za kterou byste si pořídili vozidlo zcela nové. Nemá to u nás český motorista zrovna snadné, že? Naštěstí tu je ještě jedna cesta k vozu, ve srovnání s výše zmíněnými zcela nejlepší a nejvýhodnější. Jmenuje se operativní leasing. Oč se jedná?

Výhodný operativní leasing

Operativní leasing je služba, jejímž prostřednictvím můžete každý rok nasednout a užívat si nového auta. Jak je to možné? Prakticky jednoduše. Uzavřete smlouvu s leasingovou společností, od které si vozidlo de facto budete pronajímat. Po roce si jej můžete (ale nemusíte) za výhodných podmínek odkoupit, nebo jednoduše vyměnit za vůz jiný. Opět nový.

Každý rok nové auto? Jde to

Opravdu ideální způsob, jak se skutečně rok co rok těšit z nového vozu. Není se co divit, že obliba operativního leasingu v poslední době tak stoupá. Především mezi podnikateli, kteří si jej mohou odečíst z daní. Ale i u lidí, již nemají čas ani energii řešit detaily a chtějí pravidelně používat nové auto.

Obraťte se na odborníky

Samotný výběr operativního leasingu doporučujeme konzultovat s odborníky, kteří vám zcela jistě nabídnou vhodný vůz. Například ve vozovém parku společnosti Driveto s.r.o. (driveto.cz) najdete všechny modely vozů značek Škoda, Hyundai, BMW, Volkswagen, Kia, Citroën, Peugeot i Audi, a to rodinná kombi i oblíbená SUV. Nový automobil už můžete mít za 6 tisíc měsíčně!

Mohlo by se vám líbit:

Jak srovnat ceny dodavatelů elektřiny a ušetřit na tom?

Tepelné čerpadlo vs. plynový kotel

Kdo je pojištěn, není překvapen

Nemovitost na kšeft aneb nájemníci vítáni

ROSTOUCÍ POPULARITA EROTICKÝCH MASÁŽÍ V PRAZE BĚHEM POSLEDNÍCH LET

5 základních rozdílů mezi robotem a cobotem