Rádi byste si v Praze dopřáli vysněné bydlení podle svých představ? Kupte si pozemek a postavte si rodinný domek, vyjde vás na stejné peníze jako byt v centru.

pozemky-pocernice-3

Pozemek si vybere každý

Přemýšlíte o vlastním bydlení? Zejména pokud plánujete nebo už máte rodinu, je lepší uvažovat o rodinném domku se zahradou. Náklady na pořízení bytu v centru Prahy a na stavbu rodinného domku na okraji Prahy jsou totiž na srovnatelné úrovni. Proto se vyplatí koupit půdu a začít stavět. Vhodnou investicí jsou například pozemky Počernice.

Proč začít budovat právě zde?

  • Jde o tichou, klidnou lokalitu
  • K dispozici je 62 pozemků
  • Nabízí se parcely o různé velikosti od 302 m2 do 903 m2, takže si každý může vybrat podle svých potřeb
  • Je zde zajištěna všestranná infrastruktura
  • Je tu možné zajistit nízkoenergetické bydlení

Předností tohoto bydlení je příjemné životní prostředí a dostatek soukromí.

pozemky-pocernice-1

Budete mít dostatek zeleně i občanskou vybavenost

Vyplatí se si v současnosti vytvořit přehled, kde jsou pozemky na prodej. Většinou se budete rozhodovat podle lokality. Základním požadavkem je dobrá dopravní dostupnost, a to jak z pohledu silniční dopravy, tak i z hlediska městské hromadné dopravy a občanská vybavenost (obchody, ZŠ, MŠ, lékař). Kromě toho je velmi důležité i zajištění výstavby inženýrských sítí a zeleň v okolí.

Výborná dopravní situace

Zajímavou volbou pro vaši investici jsou pozemky Praha 9. Tato městská část zahrnující například čtvrtě jako Dolní a Horní Počernice, Vinoř, Újezd nad Lesy, Klánovice, Hloubětín nebo Střížkov nabízí dostatek prostoru pro výstavbu. Je zajímavá z pohledu dopravy, protože městskou část protíná linka metra B až na konečnou Černý Most a nacházejí se zde dopravní tahy mířící do centra města (Sokolovská ulice) i ven (Poděbradská) a nájezd na Průmyslovou a Pražský okruh.

Mohlo by se vám líbit:

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou