Rádi byste si v Praze dopřáli vysněné bydlení podle svých představ? Kupte si pozemek a postavte si rodinný domek, vyjde vás na stejné peníze jako byt v centru.

pozemky-pocernice-3

Pozemek si vybere každý

Přemýšlíte o vlastním bydlení? Zejména pokud plánujete nebo už máte rodinu, je lepší uvažovat o rodinném domku se zahradou. Náklady na pořízení bytu v centru Prahy a na stavbu rodinného domku na okraji Prahy jsou totiž na srovnatelné úrovni. Proto se vyplatí koupit půdu a začít stavět. Vhodnou investicí jsou například pozemky Počernice.

Proč začít budovat právě zde?

  • Jde o tichou, klidnou lokalitu
  • K dispozici je 62 pozemků
  • Nabízí se parcely o různé velikosti od 302 m2 do 903 m2, takže si každý může vybrat podle svých potřeb
  • Je zde zajištěna všestranná infrastruktura
  • Je tu možné zajistit nízkoenergetické bydlení

Předností tohoto bydlení je příjemné životní prostředí a dostatek soukromí.

pozemky-pocernice-1

Budete mít dostatek zeleně i občanskou vybavenost

Vyplatí se si v současnosti vytvořit přehled, kde jsou pozemky na prodej. Většinou se budete rozhodovat podle lokality. Základním požadavkem je dobrá dopravní dostupnost, a to jak z pohledu silniční dopravy, tak i z hlediska městské hromadné dopravy a občanská vybavenost (obchody, ZŠ, MŠ, lékař). Kromě toho je velmi důležité i zajištění výstavby inženýrských sítí a zeleň v okolí.

Výborná dopravní situace

Zajímavou volbou pro vaši investici jsou pozemky Praha 9. Tato městská část zahrnující například čtvrtě jako Dolní a Horní Počernice, Vinoř, Újezd nad Lesy, Klánovice, Hloubětín nebo Střížkov nabízí dostatek prostoru pro výstavbu. Je zajímavá z pohledu dopravy, protože městskou část protíná linka metra B až na konečnou Černý Most a nacházejí se zde dopravní tahy mířící do centra města (Sokolovská ulice) i ven (Poděbradská) a nájezd na Průmyslovou a Pražský okruh.

Mohlo by se vám líbit:

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou

Chcete bydlet luxusně? Co takhle Top Rezidence?

Chcete si pronajmout byt? Zkuste velké město

Hledáte bydlení u Plzně? Zkuste Garden Park Višňovka