Konečně se Vám podařilo najít schodiště, které by se mohlo stát chloubou Vaší domácnosti? Možná se Vám teď honí hlavou, jak to udělat, aby schodiště zůstalo i po častém používání jako nové. Díky nášlapům na schody od společnosti Vopi snadno zabráníte nechtěnému opotřebení i nebezpečnému podklouznutí.

Nášlapy na schody zajistí bezpečný pohyb na schodech

Nášlapy na schody od Vopi jsou vyrobeny z kobercoviny. Zamilujete si je nejen pro jejich praktičnost, ale také elegantní sevření. Kobercové nášlapy na schody jsou lemovány obšitím a opatřeny pevnou hranou. Díky tomu mohou skvěle držet tvar a zároveň chránit schody. Aby nášlapy dokonale přilnuly ke schodům, jsou opatřeny lepidlem. Nášlapy na schody si oblíbíte také díky jejich snadné údržbě, obvykle totiž stačí vyčistit je měkkým kartáček a mýdlem nebo pracím práškem a vypadají jako nové. Nášlapy na schody v nejrůznějších barevných provedeních najdete za skvělou cenu v nabídkovém katalogu společnosti Vopi. Nepřehlédněte ani aktuální nabídku na kobercové běhouny, které nachází své uplatnění nejčastěji v halách, předsíních i chodbách rodinných domů a bytů.

Kam pro kvalitní kusový koberec?

Mimo jiné na tomto e-shopu www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/ pořídíte také kvalitní luxusní i klasické kusové koberce. Ty se obvykle uplatní jako dekorace u konferenčního stolku v obývacím pokoji nebo jako pokrývka třeba v ložnici, kde má zabránit rannímu šoku po stoupnutí na studenou podlahu. Společnost Vopi se snaží vyjít vstříc nejnáročnějším požadavkům na moderní kusové koberce, a proto můžete vybírat z nejrůznějších variant dezénů, barev i velikostí. Z portfolia je možné objednat, jak kusové koberce vyrobené z přírodních materiálů, tak syntetických látek.

Mohlo by se vám líbit:

Moravskoslezský kraj: Místo, kde najdete bydlení

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky? Podrobné informace

Tepelné čerpadlo vs. plynový kotel

Jak vybrat vinylovou podlahu?

Jaké tepelné čerpadlo se vyplatí pořídit do novostavby a staršího domu?

Zbavte se vlhkých zdí! Škodí vám i samotnému domu!