Konečně se Vám podařilo najít schodiště, které by se mohlo stát chloubou Vaší domácnosti? Možná se Vám teď honí hlavou, jak to udělat, aby schodiště zůstalo i po častém používání jako nové. Díky nášlapům na schody od společnosti Vopi snadno zabráníte nechtěnému opotřebení i nebezpečnému podklouznutí.

Nášlapy na schody zajistí bezpečný pohyb na schodech

Nášlapy na schody od Vopi jsou vyrobeny z kobercoviny. Zamilujete si je nejen pro jejich praktičnost, ale také elegantní sevření. Kobercové nášlapy na schody jsou lemovány obšitím a opatřeny pevnou hranou. Díky tomu mohou skvěle držet tvar a zároveň chránit schody. Aby nášlapy dokonale přilnuly ke schodům, jsou opatřeny lepidlem. Nášlapy na schody si oblíbíte také díky jejich snadné údržbě, obvykle totiž stačí vyčistit je měkkým kartáček a mýdlem nebo pracím práškem a vypadají jako nové. Nášlapy na schody v nejrůznějších barevných provedeních najdete za skvělou cenu v nabídkovém katalogu společnosti Vopi. Nepřehlédněte ani aktuální nabídku na kobercové běhouny, které nachází své uplatnění nejčastěji v halách, předsíních i chodbách rodinných domů a bytů.

Kam pro kvalitní kusový koberec?

Mimo jiné na tomto e-shopu www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/ pořídíte také kvalitní luxusní i klasické kusové koberce. Ty se obvykle uplatní jako dekorace u konferenčního stolku v obývacím pokoji nebo jako pokrývka třeba v ložnici, kde má zabránit rannímu šoku po stoupnutí na studenou podlahu. Společnost Vopi se snaží vyjít vstříc nejnáročnějším požadavkům na moderní kusové koberce, a proto můžete vybírat z nejrůznějších variant dezénů, barev i velikostí. Z portfolia je možné objednat, jak kusové koberce vyrobené z přírodních materiálů, tak syntetických látek.

Mohlo by se vám líbit:

5 tipů na pěknou přírodní dlažbu na vaši zahradu

Efektivní výběr sedací soupravy ve 3 krocích

Máte doma stará okna? Vyměňte je za nová plastová!

Jak vám plastové přepravky pomohou ve vašem podnikání?

Bezpečnostní dveře? To přece nepotřebuji, říkal jsem si…

Účet za vytápění vás nemusí zruinovat