V Praze každoročně vznikne celá řada zajímavých developerských projektů. Jedním z takových je i novostavba Podolské Schody. V čem je unikátní a proč je dobrou volbou bydlet právě zde? Podívejte se společně s námi.

15

Nejprve je dobré začít charakteristikou, která je spojena s tím, že projekt nabídne trojici bytových domů, které jsou umístěny v ulici Sinkulova. Na projektu se podílelo několik prestižních architektů, díky čemuž nabídne mnoho zajímavostí jak s ohledem na exteriér, tak i interiér jednotlivých bytů.

Lokalita nezklame nikoho

Lehce jsme naznačili, kde se tento developerský projekt nachází. Podívejme se na jeho umístění blíže, jelikož i to vám ukáže, jak jsou Podolské Schody výjimečné. Pokud jde o novostavby Praha 4, jenom těžko byste hledali projekt, který umí nabídnout tolik pozitiv. Mezi ty hlavní můžeme zařadit především:

  • Skvělou dostupnost vozem i MHD
  • Bruslařské dráhy a cyklostezky v okolí
  • Pláž ve Žlutých lázních

K tomu všemu přidejme také naprostou klasiku, jako je dostupnost škol a školek, dostatek obchodů a restaurací, stejně jako nechybí třeba ani dětská hřiště, úřady, nebo i mnoho pracovních příležitostí pro toho, kdo si hledá zaměstnání i skutečně nedaleko svého domova. Dané místo tedy nabídne každému, jednotlivci, páru i rodině vše, co potřebuje.

Nabídka bytů rozhodně nezklame

Podolské schody jsou bydlením, které nezklame ani náročného zájemce. První, co zaujme, je bohatá nabídka jednotlivých dispozic. Ty začínají na rozložení 1+kk a končí na možnosti, kterou jsou prostorné byty 4+kk s rozlohou přes 160 metrů čtverečných. Jenom velmi těžko bystě našli developerské projekty Praha 4, které by nabídly takto rozsáhlou nabídku. Zapomenout však nesmíme ani na prvotřídní standardy jednotlivých bytů. Kvalitní podlahy, špičková okna, skvělé materiály jsou zárukou spokojeného bydlení i pro ty nejnáročnější.

Mohlo by se vám líbit:

Horní Žižkov ožívá díky úspěšnému projektu Byty na Vackově

Co obnáší pronájem domu?

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat