Přemýšlíte nad tím, jaké podlahy zvolíte do nového bytu či domu? V dnešní široké nabídce je opravdu z čeho vybírat. Přesto však existuje varianta, která se hodí téměř do všech prostor. Jde o plovoucí podlahy. Jaké jsou jejich výhody, z kolika druhů můžete vybírat a na co se připravit při zařizování nové podlahy? To vše najdete přímo v článku.

Výhody plovoucích podlah

Proč se vůbec rozhodnout pro plovoucí podlahy? Disponují totiž několika velmi důležitými výhodami, které se vzájemně kombinují a dávají vzniknout podlahám vhodným do bytů i komerčních prostor. Dobře provedené plovoucí podlahy Domažlice mají schopnost akustické izolace, což snižuje šíření hluku od chůze mezi jednotlivými místnostmi. Dále vynikají jednoduchou a snadnou údržbou, kdy stačí šetrné stírání vhodným přípravkem bez nutnosti dalšího speciálního ošetřování. I přes velmi příznivou cenu, nabízejí plovoucí podlahy Domažlice výhodu v podobě dlouhé životnosti a jsou použitelné v různých prostředích i s větší zátěží.

Praktickým bonusem, který oceníte při výběru, je i široká škála nejrůznějších designů a dekorů. Jednoduše tak vyberete variantu perfektně ladící k vašemu dalšímu vybavení. A jakmile se vám podlaha přestane líbit, dá se snadno demontovat a nahradit jiným barevným provedením.

Komplexní služby firmy DŘEVOŠKRT

Kvalitní pokládka plovoucí podlahy není nic jednoduchého. Pro opravdu povedený výsledek bez vzniku nedokonalostí je vhodné obrátit se na profesionály, kteří si s celým postupem perfektně poradí. Ideální je přemýšlet nad pokládkou už ve chvíli, kdy si vybíráte firmu, od které si podlahu objednáte. Komplexní servis nabízí například firma DŘEVOŠKRT. Kromě toho u nich najdete také prodej dřeva, jiných druhů dřevěných podlah, interiérové dveře a další. Pro lepší představu se podívejte rovnou na jejich webové stránky www.drevoskrt.cz.

Mohlo by se vám líbit:

Podlahové topení je komfortní, ale má i nevýhody

3 tipy, jak si poradit s výběrem cihel pro stavbu

Zateplení domu se vyplatí po finanční i praktické stránce

Opravdu nenáročný bazén? Jeden bychom pro vás měli!

Moderní nábytek do obývacího pokoje

Trojsklo a jeho izolační vlastnosti