Máte sen o tom, že si postavíte vlastní dům? Splňte si ho díky možnosti zakoupit unikátní pozemky Úhonice, kde se vaše sny mohou proměnit ve skutečnost.

pozemky-uhonice-1

Bydlení ve vlastním domě má řadu výhod. Zvláště v souvislosti s tím, že získáte potřebné soukromí, stejně jako si můžete svůj dům vybudovat přesně podle vašich představ. Přesně tuto možnost a tyto výhody vám nabídnou pozemky Úhonice. Možnost, jak si můžete sen o vlastním bydlení splnit velmi jednoduše. K dispozici je celkem 12 parcel, ze kterých si lze zvolit variantu s ohledem na její přímé umístění, stejně jako s ohledem na konkrétní velikost.

Vše je připraveno pro stavbu

Velkou výhodou nabídky aktuálních pozemků je fakt, že případný zájemce, tedy právě vy, může ihned začít stavět. Samozřejmostí jsou připravené veškeré inženýrské sítě, stejně jako je zbudován také chodník, ale i příjezdové komunikace.

pozemky-uhonice-3

Kdo hledá developerské projekty Praha západ, kde může začít se stavbou v podstatě okamžitě, toho tento projekt zaměřený právě na nabídku dostatečně velkých as dobře umístěných pozemků rozhodně nezklame. Stejně tak nezklame ani lokalita, ve které jsou umístěné.

Vše jako na dlani

Klid, dostatek zeleni i pohoda. Skvělé podmínky pro bydlení, či budování rodiny. Samozřejmostí je také fakt, že když se rozhodnete pro zbudování novostavby Praha západ, rozhodně nebudete nijak odříznuti od světa. Pozemky v Úhonicích vám zajistí, že budete stále v dojezdové vzdálenosti od Prahy, kde můžete být do deseti minut.

pozemky-uhonice-1

Samozřejmostí je i dobrá dostupnost metra B, nebo nákupního centra Zličín. Jistotou je také dobrá občanská vybavenost v samotné obci, kde je k dispozici vše, co je ke klasickému životu třeba. Milovníci aktivní relaxace ocení i dostupnost kulturních památek, nebo blízkost CHKO Křivoklátsko. To jenom podtrhuje jistotu, že lokalita nabídne vše potřebné i pro milovníky přírody.

Mohlo by se vám líbit:

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou