Neustálý pokrok v technologiích mimo jiné umožnil lidem prožívat sexuální vzrušení i v době, kdy jsou sami. Virtuální sex představuje revoluci. Jasně, fyzickou blízkost druhého vám nikdy zcela nenahradí, nicméně má určité benefity.

Bezpečný, zároveň nezávazný sex

Virtuální sex, ať už počítačový, nebo přes telefon, znamená východisko pro samotáře. Jde v podstatě o bezpečnou formu sexuálního uspokojení. Absence rizika přenosu pohlavních chorob i zdlouhavé navazování vztahu se stává pro především mladší ročníky stále více přitažlivé. Vhodnou alternativou ke klasickému sexu se jeví i pro osoby dlouhodobě zadané, ale v s partnerem nespokojené. Nyní je víc než kdy dříve možné užívat si to, co vám doma schází, zároveň se nedopustit nevěry v pravém slova smyslu. Erotická inspirace získaná prostřednictvím virtuálního sexu také není k zahození. Samozřejmě vás nenabádáme k podvádění. Virtuální sex můžete směle využívat i v partnerství.

Formy virtuálního sexu

Možností je více. Prostřednictvím telefonického hovoru, SMS a MMS zpráv. Přes počítač za použití web kamery. Záleží na vás. Na vaší odvaze. Výhodou je fakt, že se můžete pořádně „odvázat“. Vzhledem k tomu, že protějšek nejspíš nikdy nepotkáte osobně, není třeba řešit, co si o vás asi tak myslí. Pokud preferujete praktiky, které nenacházejí pochopení u vašeho oficiálního protějšku, lze je tímto způsobem uspokojit. Muže či ženy svolné k virtuálnímu sexu najdete velice snadno na kdejaké seznamce. Využít samozřejmě lze i profi služby. Není na škodu mít při kyber sexu erotické pomůcky. Alespoň vibrátor či dildo.

Sexshopy nabízí hračky pro páry i solitéry

Sexshop RuzovySlon.cz představuje širokou nabídku erotických pomůcek. Nakupovat můžete v pohodlí domova, diskrétně, navíc za bezva ceny. V jeho magazínu najdete zajímavé rady, kterak ozvláštnit postelové hrátky. Povzbuďte fantazii a načerpejte inspiraci. Erotické videonávody najdete na YouTube, kde jich je v současné době více než 1 000.

Mohlo by se vám líbit:

Žádné podobné články.