Také toužíte po doslova jedinečném bydlení v hlavním městě? Novostavba Maison Blanche rozhodně nezklame ani náročného zájemce o život v Praze.

maison-blanche-1

 

Už samotný název tohoto projektu jasně ukazuje, že půjde o něco skutečně výjimečného. A je to rozhodně pravdou. Novostavba Maison Blanche je unikátním projektem v Kodaňské ulici, která vznikla v nádherném činžovním rohovém domě, který pochází z roku 1906. Ten prošel velmi náročnou rekonstrukcí, díky které mohou být uspokojeni všichni, kdo hledají zajímavou lokalitu, moderní bydlení a zároveň důraz na stylovou architekturu. S tou souvisí i aktuální fasáda domu, kde nechybní skvěle vypadající štuky, malby nebo dlažby.

Pro každého, kdo hledá prostor

Zapomeňte na developerské projekty, které nabízejí spíše menší byty určené pro jednotlivce a páry. Těžko byste hledali zajímavější developerské projekty Praha 10, než je právě tato budova v Kodaňské. K dispozici má pouze byty s uspořádáním 4+kk a 5+kk. Jejich součástí jsou terasy či balkony, které směřují do vnitrobloku, díky čemuž nabídnou i možnost příjemného posezení nebo odpočinku. Že jde skutečně o bydlení pro ty, kteří hledají prostor, dokládá také velikosti bytů, které jsou v rozmezí 167,1 – 186,9 čtverečných unikátů.

maison-blanche-3

Přizpůsobte si byt vašim potřebám

Cílem projetu je nabídnout bydlení doslova na míru každému zájemci. I proto jsou jednotlivé jednotky bez dokončených stavebních prací. Díky tomu si lze přizpůsobit:

  • Podlahovou krytinu
  • Obklady
  • Sanitární techniku

V rámci šestipodlažní budovy budou k dispozici tři mezonetové byty v nejvyšších patrech, které uspokojí i nejnáročnějšího obyvatele. V rámci této novostavby Praha 10 se samozřejmě počítalo i se zajištěním doprovodných služeb, jako je možnost garážového stání v ulici Na Míčankách, možnost využívání moderního výtahu, nebo špičkovým domovním zvonkům, které zajistí i jistotu bezpečného bydlení každého, kdo hledá unikátní projekt, skvělou lokalitu i možnost mít byt realizovaný z velké části dle svých představ.

Mohlo by se vám líbit:

Jak se změnily hypotéky v roce 2018?

Kvalitní bydlení pro dokonalý život

Sháníte halu? Nechte si ji postavit. Na klíč!

Pronajímáte nemovitost? Tyto věci byste si měli ohlídat

7 chyb, kterých se Češi nejčastěji dopouštějí, když si pořizují svůj první dům

Chcete bydlet luxusně? Víme, jaké možnosti vás nezklamou