Každá žena je obklopena muži. A vybrat všem vhodný dárek nejenom pod stromeček nebývá vždy snadné. 

Otec, manžel, bratři, synové, vnuci… „Co jim pořád kupovat?“ posteskne si v těchto dnech nejedna matka i babička. Dárky pro muže přeci jen neskýtají takové možnosti jako dárky pro ženy. Těm uděláte radost parfémem, šperkem, punčocháčemi stejně jako elektrospotřebičem. Co ale darovat muži? Obzvláště úspěšnému muži? Jeden tip bychom pro vás měli. Co mu vybrat nějakou medaili z portfolia Pražské mincovny?

Vybírejte na zlate-mince.cz

Na jejím e-shopu (www.zlate-mince.cz) najdete bohatý výběr zlatých i stříbrných medailí, nad nimiž zaplesá srdce snad každého kluka. Malého i velkého. Oba totiž ve skrytu duše touží po ocenění. A zdaleka se nemusí jednat o úspěšné sportovce, ocenit své blízké můžete téměř za cokoliv.

Jména a znamení zvěrokruhu

V nabídce Pražské mincovny, jež se primárně specializuje na investiční zlato, totiž najdete zlaté i stříbrné mince s různými motivy, z nichž zcela určitě snadno vyberete ten, jež bude plně vystihovat obdarovaného. Velké popularitě se těší i medaile s vyrytým znamením zvěrokruhu nebo jménem.

Zaměřeno na jména

Jméno je totiž s životem svého nositele spjato mnohem více, než jste se zřejmě domnívali. Už jen to, že nás doprovází celým naším životem, zasluhuje náležitou pozornost. Stejně jako skutečnost, že jsme jej začali používat dříve než slovo „já“.

Zlato a láska

Svým mužům ale můžete pořídit i medaile s jinými motivy. Oblíbené jsou i medaile pro štěstí, zlaté slitky s motivem bohyně Fortuny, nebo medaile s motivem boha Eróse, jež je zase symbolem lásky. Tu ale symbolizuje i ryzost zlata jako taková. A vzhledem k tomu, že rytci Pražské mincovny při ražbě zlatých medailí používají jen zlato té nejvyšší ryzosti – 24 karátů, prakticky každou zlatou medailí se obdarovanému vyznáváte z těch nejhlubších citů. Máte-li ho zkrátka ráda, tak mu to řekněte.

Mohlo by se vám líbit:

Sauna v boji proti akné

Domácí fotovoltaická elektrárna s bateriemi šetří až 70 % nákladů na elektřinu

Rádi byste každý rok jezdili v novém automobilu? Tak zpozorněte!

Jak odstranit skvrny od čokolády a kakaa bez drahého čisticího přípravku

TO JE NÁPAD: Jak vytvořit knižní záložku malovanou horkým voskem?

Jak se chránit před klíšťaty a encefalitidou